Menu

lepszy kurs zawodowy czy szkoła policealna ?

witajcie znajoma zastanawia sie nad zrobieniem kursu w którym na chwile obecną jest zielona ale chciałaby się tym w przyszłości zając chodzi o kosmetyke bądz fryzjerstwo i pytanko jest takie czy lepsza jest szkoła policealna dwuletnia czy kurs od podstaw tak by potem móc pracować w tej dziedzinie badz otworzyc coś własnego?może któras z Was miała podobnie?

kasiaczek
 1004  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse nowy zawód

Odpowiedzi

Tuptolek
Lepsza szkoła, jak zawsze zresztą. Nawet na zwykłą logikę szkoła to szkoła, a kurs to kurs, kurs możesz sobie później zrobić. Szkoła nauczy Cię od podstaw, no i zawsze łatwiej z taką wiedzą zaczynać własną działalność. Poza tym nie wiem jak u Was, ale u nas po samych kursach to nawet zatrudniać nie chcą.
xkasiulax
oczywiście,że szkoła jeśli pracodawca będzie miał do wyboru dziewczynę po kursach a laske po szkole .....to wiadomo weźmie tą po szkole! uwierz mi znam to z doświadczenia
sara7777
Zdecydowanie lepszym wyborem jest szkołą policealna.skończyłam takową z uzyskaniem tytułu technika usług kosmet i dobrymi wynikami- nie miałam potem problemu ze znalezieniem pracy w wyuczonym zawodzie.Powodzenia!
Tuptolek
@xkasiulax no na 100% pracodawca wybierze laskę ... (smiech) żarcik (grins)
xkasiulax
(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.