Menu

leżaczek-bujaczek ..

od kiedy wkładaliście do niego dziecko ?
mała ma 2 miesiące (wczoraj przyszedł leżaczek) dzisiaj ją do niego włożyłam i mama mnie atakuje,że dziecko będzie przeze mnie pokręcone itd .. nie wydaje mi się,dlatego że ten z fisher price ma regulowane "oparcie" i jest ustawione na tym niższym oczywiście .. jednak dla pewności wolę się spytać co o nim sądzicie ??

Nicoletta
 1131  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat leżaczki dla niemowląt

Odpowiedzi

sweetnessa27
Moja koleżanka ma leżaczek z fisher price i jej synek ma 2 tyg.i on już w nim leży.Myślę że na trochę możesz wkładać.Mała na pewno będzie patrzyła na pałąk z zabawkami.
emiliab
Te leżaczki są tak wyprofilowane jak fotelik samochodowy. Tak więc myślę, że możesz malutką już kłaść.
krasna1
spokojnie już wkładaj
Nicoletta
patrzy sobie,patrzy i w ogóle na pewno ma radochę w duchu że tyłek jej się trzęsie (grins) .. położyłam ją teraz w nim koło mnie tu obok kompa i zasneła (cukierek)
sweetnessa27
ashania ale to nie ja wkładałam dziecko...więc nie moja sprawa...ja nie miałam leżaczka wogóle
Nicoletta
to fajnie,że nic się nie stanie :))
nie myślałam w ogóle że coś może być nie tak,ale oczywiście mama-panikara mnie poschizowała :)

(kwiatek)
Zana
ja tez mam ten z fisher price ...od 2-go miesiąca korzystałam :-)
monikarogalska2
Smiało wkładaj - gdybyś zobaczyła minę mojej ''kochanej'' teściowej jak mała siedzi w tym leżaczku... stwierdziła że katuję dziecko przez to że leży w takiej niewygodzie(krejzolka) a moja mała tak dobrze się czuje bo widzi wszystko co wokół się dzieje no ale nie przegadasz babie eh(nigdy)(nigdy)(nigdy)
paulaa
od 2 msc
Mandarinios
fajne są te leżaczki, które mają też specjalną poduchę-rogala dookoła głowy, napewno przydaje się dla dzieci, ktore jeszcze nie potrafią dobrze utrzymać główki... a co do wieku czytałam, że najlepiej od 3 miesiąca, wtedy, kiedy dziecko już chce widzieć trochę więcej niż sufit... wiadomo, że napewno nie będzie dobrze jak będzie leżała tam cały czas, ale na trochę napewno nie zaszkodzi :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.