Menu

Lezaczko-bujaczek Fisher Price

Czy ktoras z Was ma go moze i czy jest zadowolona z niego?(prezent)(prezent)

olenka78
 397  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

zabawki dla najmłodszych

Odpowiedzi

katarynka3311
Kupiłam taki leżaczek używany i moja córka długo korzystała z niego Lubiła leżeć w nim. Łatwy do przeniesienia, także moim zdaniem przydatny. Pozdrawiam(cukierek)
Majaaaaaa0000
Miałam takie coś , przydatne, do 5 miesiaca zycia dziecka , potem moja mała nie chciała w nim siedzieć , były odgłosy natury , glosy ptaków ...wibracje...polecam!!!
pscolka1987
też miałam :0u Nas sie sprawdziło jeszcze do tego były zabawki więc super sprawa :)....dzieciaki są teraz duże ale czasami jak dopadną to ledwo się mieszczą ale lubią się pobujać
kinia87
mam i nadal z niego korzystam;) Jak moja córa była maleńka to leżała sobie w nim i przy wibracjach zasypiała.Naprawdę przydatna rzecz za tę cenę. Fajne, bo można ze sobą zabrać wszędzie ten leżaczek,łatwo się składa.My go zabieraliśmy jak jechaliśmy gdzieś w gości, albo latem na dworze w nim siedziała.Naprawdę warto,polecam z własnego doświadczenia;)
kreskah
też mam fisher price, taki do 36 kg, z wibracjami. Zuzanka jak była maleńka uspokajała się przy wibracjach, dużo w nim przeleżała na początku, później trochę mniej. karmiłam ją w nim, braliśmy w gości, na wakacje... do tej pory (Zuza ma 13 miesiecy) czasem w nim ją karmię- jak starsza siostra okupuje krzesełko do karmienia :)
przy starszej córce nie miałam leżaczka i nie był mi potrzebny. baardzo sporadycznie położyłam małą w foteliku samochodowych, a tak to dużo leżała na macie edukacyjnej. Tylko miałam takie mieszkanko, że salon z otwartą kuchnią, więc ona leżała, a ja spokojnie mogłam coś przy garach zrobić. No a mata ciekawsza i dla starszego dziecka dobre pole do gimnastyki.
Przy młodszej kupiłam leżaczek, bo na macie bałam się, że starsza ją zgniecie ;) a poza tym teraz mam kuchnię osobno i jak coś chciałam zrobić w kuchni, czy w łazience, to małą brałam w leżaczku ze sobą (właśnie ze względu na zagrożenie ze strony straszej- ale wciąż małej siosty;) )
margolcia85
Chciałam kupić Fisher Price , ale dostaliśmy w prezencie na Chrzest od jednej z cioć:) ale ten co dostaliśmy jest taki :
http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-kaczuszka-do-18kg-i2200591821.html
Jestem zadowolona, mała go uwielbia i naprawdę uważam ze nie jest to niepotrzebny wydatek :)
MamaMaya
to byl niebedny "mebel"! chyba nawet bez łóżeczka bysmy sie obyli ale nie bez lezaczka!(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.