Menu

Liczba Aniołków

Tak przyglądam się Netmamą, jedne mają jedno dziecko, inne dwoje czy troje, powiedzcie mi proszę jak Wy sobie dajecie radę jak ja z jedną moją Nati nieraz nie daje rady?

madzialena
 517  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka dzieci

Odpowiedzi

annnna01
też się czasem zastanawiam jak mamy dają radę wyhować naraz trójkę dziecie....przeciez tak dużo uwagi trzeba jednemu powświęcać!!
lola
myślę, że jak ktoś ma jedno dziecko to cały czas pooświęca jemu, czasem za bardzo, bo go rozpieszcza, jak to jedynaka, a przy większej ilości dzieci czas się dzieli pomiędzy nie. Żadne dziecko nie jest zaniedbane a i jednocześni rozpieszczone jak jedynak.
kasia13_archiwum
Mysle, ze jedno dziecko poswieca wiecej sil niz 2 czy wiecej.
2. dziecko jest juz o wiele latwiej wychowywac. Czlowiek ma doswiadczenie. Nad wieloma rzeczami juz sie nie zastanawia. Robi to niejako automatycznie.
madzialena
Podziwiam Was
syla
Ja też mam deójkę jak miałam jedno to myślałam że z dwójką nie dam rady a teraz jest o wiele lepiej.Tylko dzień zalatany rano muszę lecieć pierw do szkoły ze starszą potem żłobek a od poniedziałku idę do pracy,więc się nalatam a mój mąz pracuje w takich godzinach że ani nie zaprowadzi ani nie odbieże dzieciaków,czasem nóg nie czuję
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.