Menu

liczycie kalorie?

Hej dziewyczyny, przymierzam się do tego, żeby do świąt zrzucić tak ze 2-3 kilo i się zastanawiam czy przy chudnięciu liczenie kalorii pomaga? Wy liczycie czy nie?

tweetusia
 237  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Odżywianie liczenie kalorii

Odpowiedzi

Anemona
nigdy nie liczyłam jadłam zdrowo i w małych ilościach i często . Żadnych słodyczy czy innych nie zdrowych przekąsek smażonego też nie starała sie jeść dużo mięsa drobiowego i warzyw. Ostatnio przybyło mi 4 kg i muszę sie ich pozbyć ale nie mam motywacji, myślę ze do wiosny zdążę :) Powodzenia
ewlirinka
Liczyłam jak stosowałam dietę 1000 kcal, ale i bez liczenia można schudnąć. Wystarczy zastosować się do tego co napisała koleżanka wyżej:)
mycha2706
Jedz bialko na kolacje, rada mojego dietetyka. PODOBNO skutkuje, nie wiem odkad mam diete ulozona jem zupelnie na odwrot:/
koza54
A po co chudnąć do świąt 2-3 kilo? skoro w święta człowiek sobie nie żałuje to te 2-3 kilo szybciej Ci wróci niż zeszło (grins)
tweetusia
@koza54 no właśnie po to, żeby po świętach wyjść na zero, a nie z trzykilogramową albo większą nadwyżką (grins)
koza54
No chyba, że tak to ok (grins)

A co do liczenia kalorii to ja nie liczyłabym z dokładnością nie wiadomo jaką, na pewno warto zwracać na nie uwagę, bo czasami nie zdajemy sobie sprawy, że dany produkt może mieć aż tyle.. a reszta to tak jak napisała @Anemona (kwiatek) Powodzenia (kciuki)
clyde22
No chyba, że liczenie kcal zajmie Ci tyle czasu, że nie starczy już go na jedzenie... (kciuki)
Łatwiej zmienić złe nawyki żywieniowe niż liczyć...
Ale chudnąć, by przytyć? (pokoj)(zabawa)
Beatka9316
Nie trzeba liczyć kalorii wystarczy jeść mniej a częściej ograniczyć słodycze i słodkie napoję :). Jedź połowę mniej :) np. Jeśli do tej pory na śniadanie jadłaś dwie kromki to jedz jedną. Jedz też dużo warzy w ogranicz tłuszcz. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.