Menu

Liedy po ciazy dochodzi sie w 100% do siebie?...

pytam sie bo mnie juz to wkurza... ciagle po ciazy cos sie mnie czepia... albo mam zapalenie paznokcia, a to mnie cos kuje... ostatnio mam jakies takie ciezkie i slabe nogi albo oko mi drga (grins) ... , albo kreci mi sie w glowie... albo serce mnie kuje... normalnie wrak czlowieka... (:D)

Przez caaala ciaze czulam sie super... ani jednego dnia nie czulam sie zle... a teraz ?... (krejzolka) czy ja kiedys dojde do siebie? (krejzolka) ...

Tosia
 711  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta zdrowie

Odpowiedzi

Tosia
czy to przez to ze schudlam szybko?... czy to zima... cholercia (krejzolka)
babooshka
No wiesz, u każdego wygląda to inaczej, być może potrzebujesz roku czasu by kompletnie wszystko doszło do normy.U mnie najtrudniej było przez pierwsze 3-4 mce gdy chudłam, potem z kolei zaczęły wypadać włosy, ale po roku od porodu jest już właściwie dobrze (włoski jeszcze sa osłabione ale to dlatego że karmie nadal piersią).Daj sobie czas:)
ulenka091987
ja po pierwszej ciąży bardzo szybko doszłam do siebie po 2tyg dokuczało mi tylko zmęczenie spowodowane niewyspaniem, ale jak tylko przełożyłam Pawełka do własnego łóżeczka to lepiej spałam i on zresztą też tak że po miesiącu po porodzie czułam się dobrze, teraz jestem 3tyg po porodzie, i zmęczenie strasznie mi dokucza, bo z resztą organizmu już jest dobrze, Michałek nie śpi już tak dobrze a 22godziny porodu też dały się we znaki, a kiedy to minie to nie wiem, mam nadzieję, że niedługo
Kamkamka
Ja ostatnio oglądałam jakiś program i tam jakiś specjalista mówił że kobieta całkowicie dochodzi do siebie 8-9 miesięcy po porodzie.
Tosia
jeny... oby jak najszybciej :/...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.