Menu

likwidacja "limo"

wczoraj moj Michas tak niefortunnie sie wywrócił ze nabił sobie guza nad prawym okiem,wczoraj odrazu przylozyłam mu di oka mrozonke, ale mimo wszystko utrzymuje sie lekka opuchlizna, o sinaku nie wspomne, najgorzej jest w kaciku oka od zewnetrznej strony ma lekkiego krwiaka. Prosze was podpowiedzcie mi jak usunąć chociaz ta opuchliznę, bo w poniedzialek idzie do przedszkola i nie chcialabym aby nadal byl opuchniety.

Runka
 902  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak limo

Odpowiedzi

MiJa
chyba Cię nie pocieszę ale siniaki w okolicy oka utrzymują się doś długo i do tego przechodzą wszystkie fazy kolorów(grins) Także dziecie pójdzie raczej tęczowe do przedszkola(grins) Mój syn dzisiaj rozwalił sobie "pół twarzy"(grins) Miał bliskie spotkanie z asfaltem:)) i też tak pójdzie do przedszkola(grins)
Runka
no to mnie pocieszyłaś, zależałoby mi na tym aby chociaż opuchlizna zeszła, to pierwsze limo mojego dziecka (a ja jak miałam to było dawno temu ae bylam na tyle duza ze mama mi jakas mascia smarowała)
MiJa
opuchlizna może zajdzie...jeszcze jutro jest dzień::)
tlolek
altacet żel na ego typu wypadki
agnese32
mOJ SYNEK TEZ NIEDAWNO SPADL Z LOZKA I TEZ SOBIE NABIL GUZA - ZARAZ W TYM SAMYM DNIU POBIEGLAM PO MASC NA TEGO TYPU GUZA . MNIE DALI ZARAZ MASC I PO 3 DNIACH MU ZESZLO DOPIERO (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.