Menu

List desperatki do serwisu technicznego

List desperatki do serwisu technicznego: W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich, jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie nie chciane aplikacje KOMPUTER i SPORT. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie. Desperatka Serwis odpowiada: Droga Desperatko! Pragniemy na wstępie zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas, gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę C:MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ, włączyć ŁZY, oraz zainstalować WINĘ. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, że nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędów GROBOWA_CISZA, lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączyć plik GLOSNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. Cieplutko pozdrawiam :) (smiech)(smiech)(smiech)

Anita21
 806  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

humor

Odpowiedzi

mammma
śmiszne... (smiech)(smiech)(smiech)
i troszkę prawdziwe... niestety (smiech)(smiech)(smiech)
izaS
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
antenkarad
fajne, troche się pośmiałam
Anita21
ja tez sie posmialam jak to przeczytalam!(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Anita21
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. "Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty później"- powiedziałam i wybyłam. Ale impreza byla cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie… Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tę wściekła kukułkę w zegarze jak kuka 3 razy. Kiedy się zorientowałam, ze mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukając jeszcze 9 razy… Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy,nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem…! Szybciutko położyłam się do łózka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha ! ! On, po powrocie z pracy, podczas kolacji, zapytał: - o której wróciłaś z imprezy? - o samiutkiej północy, tak jak Ci obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. “Oh, jak dobrze, jestem uratowana….” - pomyślała i prawie otarła pot z czoła. On po chwili spojrzał na nią serio, mówiąc: Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką. Zbladła ze strachu, ale pyta pokornym głosem: - Taaaak? A dlaczego, kochanie? A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła " k..!"i znów zakukała 4 razy, potem puściła pawia w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie,zakukała ostatni raz, puściła głośnego bąka i zaczęła głośno chrapać
Anita21
jejku przepraszam za brzydkie slowo wyzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapomnialam go usunac!!!! naprwade przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(placze)(placze)(placze)
Anita21
naprwde nie chcialam (pout)(pout)(pout)
sweetnessa27
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
mongro10
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) super(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Paulinka1701
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
tlolek
dobre aż mi łzy ze śmiechu popłyneły(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) (śmiech) (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) (śmiech) (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) (śmiech) (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) (śmiech) (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) (śmiech) (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Allicja
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) to drugie jeszcze lepsze(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
lwica
Super, od razu lepszy nastrój na cały dzień(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
neliteli
(smiech)(smiech) dobra jesteś zacznę sobie zapisywać te Twoje kawałki...(smiech)(smiech)(smiech)
patusia06
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
irekzboralski
dobre:))))
Kordelia
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
frezja8
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) chyba rezte popoludnia bede hihac (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) to drugie to debesciak
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.