Menu

list motywacyjny

witam.dziewczyny znacie moze jakąś strone zeby mozna było sciągnąć wzory listów motywacyjnych.muszę taki napisać do pracy w szpitalu i kompletnie nie wiem jak napisać wstęp.dodam ze to ma byc praca biurowa ewentualnie jako rejestratorka w kartotece i nie z konkretnego ogłoszenia.moze ma któraś jakis pomysł jak napisac taki list?proszę o pomoc.muszę go dowiesc do13.00 a jeszcze nie napisałam.

JUSTYNA300511
 1309  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca list motywacyjny

Odpowiedzi

annabok77
W googlach wpisz wzory listow motywacyjnych,sama korzystałam.
KlaudynaK
a ja mam taki oryginalny list... na każdą pracę, uniwersalny... zaraz wkleję jego treść.
KlaudynaK
Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na zamieszczoną ofertę pracy pragnę zgłosić swoją kandydaturę, gdyż jestem zainteresowana pracą w Państwa Firmie.
Jestem przekonana, iż zatrudniając mnie zyskają Państwo solidnego pracownika, zaangażowanego w sprawy firmy.
Jestem osobą ambitną i pragnącą dalej rozwijać swoje zdolności i umiejętności. Dążę do realizacji stawianych sobie celów i jestem obowiązkowa. Cechy te pozwalają mi na rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań. Chciałabym również podkreślić, że nie boję się trudnych wyzwań i potrafię wytrwale dążyć do celu. Przez cały czas inwestuję w swoje wykształcenie, aby moja oferta pracy była atrakcyjna.
Ze swojej strony chciałabym oddać Państwu moje zaangażowanie i pomóc w nieustannym rozwoju Państwa Firmy.


Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy.
JUSTYNA300511
dzieki KlaudynaK tylko muszę zmienic wsztęp bo ta praca nie jest z jakiegoś konkretnego ogłoszenia gdzies tam zamieszczonego tescoiwa pracuje w szpitalu i chce mi tam prace załatwic tylko jeszcze nie wiemy na jakie stanowisko bedzie miejsce.
wiec jak mogę napisać ten wstep zeby nie pisać ,,W odpowiedzi na zamieszczoną ofertę pracy" bo tej oferty tak naprawde nie ma.
i szpital to chyba nie Firma wiec jak napiszę Urząd to bedzie dobrze?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.