Menu

lista przebojów naszych pociech:)

które piosenki Wasze dzieci uwielbiają a których nie lubią? Zróbmy listę i anty-listę piosenek:) Pola lubi "cupid" amy winehouse a nie znosi smutnych piosenek, a już jak się jej puści "blowers daughter" (z filmu "bliżej") to ryczy w niebogłosy, ale to chyba uraz z czasów brzuszka bo jak jej kiedyś przyłożyłam słuchawki z tą piosenką to aż do szpitala pojechałam sprawdzić czy żyje bo na dwa dni przestała się ruszać:)

Remedios
 1412  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie ulubione piosenki dzieci muzyka piosenki

Odpowiedzi

xkasiulax
Moja lubi wręcz uwielbia ''Pluszowego misia'' Gumi- misia ''Smoczek'' Bebe Lili ''Hallo dziadku'''',głupotki'' ''W dżungli'' Ogólnie wszystkie w wykonaniu Bebe Lili (kciuki)(grins)
euphoria29
Mojej byle by coś buczało nad uchem ale najbardziej lubi Arkę Noego-wtedy tańcom nie ma końca!A do tego ile radości na małej twarzyczce!
Remedios
aha i jeszcze uwielbia "Jungle Drum" E. Torrini http://www.youtube.com/watch?v=iZ9vkd7Rp-g
mamusia251188
Milunia uwielbia Lady Gaga:):)
Achcha
Grzesiek jak słyszy Black Eyed Peas to od razu szuka gdzie jest telewizor i wlepia gały. Kocha teledysk "Meet me halfway".
Remedios
@mamusia251188 tak! zapomniałabym:)) a najbardziej "Bad Romance" :)
Remedios
Kasia, no to nieźle:) W mamusie się wdaje to chuligan będzie:P:P
Remedios
Na Vh1 wczesnym rankiem leci "rock your baby" jak muszę iść zrobić śniadanko to wystarczy Poli włączyć:)
monilajsa
moje obydwie lubią Bebe lilly, Gummy Bear piosenki Majki Jeżowskiej, Arka Noego, , piosenki Stachurskiego, Feel, 2+1,Lady Gaga,
lolita
Moi obydwaj maja bzika na punkcie Lady Gaga,a pozatym wszystko to co ja,szczegolnie najpopularniejsze nowosci,ktore puszczaja w radio
emiliab
Mój synek odkrył Lady Gaga, my uważaliśmy, że to szmira i po pierwszej piosence przepadnie a tu proszę nasz krytyk muzyczny wiedział co przetrwa. Lubi też Katty Perry, ale właściwie oglądać teledysk jak Ona gania narzeczonego który uciekł z przed ołtarza. I podobnie jak mama i tata lubi rocka, porządnego rocka. Z dziecięcych hitów to Gummy Bear'a.
Nie znosi Baby Lille.
babooshka
nie pamiętam tyt.,to leci tak:"dzień dobry tato i mamo kochana...,"biedronka""żyrafa fa-fa-fa-fa",no oczywiście rytmiczne,L.Gaga jak najbardziej i tego typu rytmy:)A poza tym to Wiki uwielbia słuchać śpiewające dzieci:)
fionaiszrek
Moje dzieci z wielką chęcią słuchają Majki Jeżowskiej, Arki Noego, Fasolki a ostatnio składanki przedszkolne (grins)(grins)(grins) Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.