Menu

Lizaki

Mam pytanie może troche dziwne ale ja aż zgłupiałam (krejzolka) wczoraj byłam na spacerze z koleżanka i jej córeczką( 3 latka )oprócz jej ma jeszcze dwoje dzieci wiec raczej doswiadczona mama i z moim Kacperkiem -(11 miesiecy) . Kolezanka weszła do sklepu zrobiła zakupy i ja patrze a ona daje mojemu lizaka no i ja zgłupiałam mówie grzecznie ze dziekujemy ze za mały i wogóle ze to za wczesnie a ona sie zaczela smiac i na to ze mocno przesadzam (zlosc) i ze jej dzieciaki w tym wieku juz dawno jadły lizaki a wiec pytanie do Was ktora z nas ma racje ja że za wczesnie czy ona ze juz mozna(cukierek)

monique25
 632  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie

Odpowiedzi

basiaikubus
to Twoja sprawa czy dajesz lizaki czy nie ja pamiętam długo nie dawałam mój ma teraz 1.8 i rzadko je lizaki
Mandarinios
Każda mama dba o swoje dziecko tak jak czuje i uważa za słuszne. Mi jednak wydaje się, że 11 miesięcy to na lizaka czy słodycze za wcześnie, chociaż zapewne wiele dzieci już w tym wieku wie co to czekolada, ciastka czy lizaki. Ja nie chcę za bardzo dawać mojemu synkowi słodyczy i z pierwszym ciastkiem czy lizakiem chcę naprawdę długo poczekać i nie uważam, że tym zwlekaniem wyrządzam mu jakąś krzywdę. Słodycze to próchnica, otyłość, słodycze hamują apetyt itp. Ja uważam , że postępujesz słusznie.
neti84
zgadzam sięz Mandarinios ja też będę czekała z daniem lizaka czy jakiegoś ciastka im puźniej tym chyba lepiej oczywiście tak na małe posmakowanie daje ale tyci tyci
Frugo
przeciez nic mu sie nie stanie od malego lizaczka. oczywiscie co innego jakby sie to stalo rutyna.
Nanya
A mój lizaków nie lubi :) Ale myślę, że od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi. W tym przypadku chodzi jednak nie o samego lizaka tylko o zachowanie tej koleżanki. Powinna była najpierw zapytać, czy dajesz już swojemu dziecku słodycze w takiej formie. Wg mnie nie zachowała się zbyt ładnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.