Menu

ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY

mam pytanie odnośnie właśnie tego zapalenia-czy dziecko którejś z mam to miało? Jeżeli tak to ile dni sie utrzymywało,jaki miało przebieg i czym smarowałyście? Dodam że moja mała ma to na czole,policzkach i brwiach byłam z Mają(7tyg.) we wtorek u lekarza i przepisała nam Locoid emulsję i Cutibaze mimo to jeszcze linomag na brwi. Dzis juz czwartek a ona ma dalej poliki bardzo czerwone i czółko...Proszę o rade:)

Agata2728
 455  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie zapalenia

Odpowiedzi

smerrfetka
Ja miałam łojotokowe zapalenie skóry przy skrzydełkach nosa,okropnie swędziało,dostałam maść w żelu na D się coś zwała....A wiele wypróbowałam i nic nie działało...POwracało raz w roku strasznie mnie to wkurzało,aż tu ni z gruchy ni z pietruchy samo przeszło i mam spokój jakieś 3 lata już.
smerrfetka
aa ja też bardziej stawiam na atopowe zapalenie skóry(kciuki)(kciuki) łojotokowe zapelanie to są małe swędzące pryszczyki bardzo drobniutkie które mogą nawet się sączyć,im więcej pocierasz skórę tym więcej się ich robi i strasznie swędzą.
tymianek
mój mąż walczy z łojotokowym zapaleniem skóry już od wielu lat i cholersto jak siedziało tak siedzi. Ma momenty "zaniku", ale kilka dni i o sobie przypomina. U niego jest to związane z alergią, która "wyszła" w latach młodości, a później przyplątało się łojotokowe zapalenie skóry.
Agata2728
Matko dziewczyny to ja już sama nie wiem...powiedziała ze to od ciemieniuchy-bo na początku czyli od niedzieli miała takie krostki małe jak napisała smerfetka a teraz one sie tak jakby zlały, poczekam do tych 5 dni aż skończę smarować tym lokoidem i jak nie ustąpi to jadę do dermatologa:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.