Menu

Lot samolotem...

Dziś znów pytam:) Mój brat dziś wylatuje na 2-tygodniowe wakacje do Turcji i odkąd wykupili bilety, to ma strach w....oczach(smiech) przed lotem(grins) Powiedzcie, czy rzeczywiście jest się czego bać? Te z Was, które są poza granicami naszego kraju i te, które korzystają tylko w okresie urlopowym... Ja sama też nigdy nie korzystałam z linii lotniczych i sczerze, to też chyba miałabym wątpliwości i obawy. A z brata się śmieję(smiech)

Magdzik
 648  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport lot samolotem

Odpowiedzi

Magdzik
Chyba...tanimi?(grins)(smiech)
chwiejna
nie ma czego się bać :) guma do żucia pomoże uniknąć mu zatkania uszu przez zmianę ciśnienia :)
pscolka1987
ee tam nic strasznego(kciuki) ja 6 razy lecialam za ocean i powiem ze fajnie no raz tylko mialam stracha jak były błyskawice i samolot nie wylondował odrazu bryyy(smutna)acha czasem na poczatku(chora)
Magdzik
Lepiej go już nie będę stresować...(smiech)
ana8377
ja latam z moja coreczka i lot znosimy dobrze nie jest zle da sie przezyc
Achcha
moja dwunastoletnia chrześnica zapytana o lęk przed lataniem (mieszkają w IE) odpowiedziała: "Ciocia, przestań, już 15 raz lecę i śpię z nudów!"
Magdzik
@Achcha dobre(smiech)
@asafi nie ląduje w Irlandii(grins)(grins)(smiech)
myszka838383
2 lata temu leciałam do Turcji..to był mój pierwszy lot....wiem jak się czuje...bałam się jak cholera!!!!!!! były turbulencję...potem kłopoty przy lądowaniu..w Katowicach ( z powodu pogody) ale nie było aż tak źle..jednak już chyba nie zdecyduje sie na samolot.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.