Menu

Łóżeczko

Drogie netmamy do jakiego wieku Wasze pociechy spały w łóżeczku? Teoretycznie łóżeczko przeznaczone jest dla dzieci do trzech lat, ale chciałabym poznać Waszą opinię na ten temat. Za odpowiedzi z góry dziękuję

Mamusica2008
 526  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem sen dziecko

Odpowiedzi

aniula
Mój Kacper wskoczył w dorosły tapczanik jak mial 2 lata i miesiąc.Zuzia ma 19 m ,i ciągle spi w łóżeczku turystycznym:))
AgaC
mój spał 1,5 roku w łóżeczku, potem przeprowadziliśmy go do swojego pokoiku i do nowego łóżka, zaakceptował to bez problemu i tak jest do dzisiaj, choć zdarza mu się przywędrować w nocy do nas.
annabok77
Moj maly rowniez spal w lozeczku do poltorej roku,pozniej zrobilismy mu pokoj z nowym lozkiem pierwszy tydzien byl ok spal i cieszylam sie z tego niestety cos mu sie odwidzialo i teraz chce spac tylko z nami.
jucia21
Mój w kwietniu skończy 3 latka,a w lutym kupiłam mu nowe łóżko i złożyłam łóżeczko od razu zaczął w nim spać bez problemu nie widział łóżeczka to go do niego nie ciągło:)
kasia13_archiwum
Starsza do 2. latek. Potem normalne lozko.
Mlodsza nigdy, bo do 2. latek spala z nami, potem od razu w normalnym lozku.
joaa31
Witam, moja córcia spała w łóżeczku do ukończenia 2 lat, potem tatuś złożył je, kazał Julci się z nim pożegnać, kupiliśmy duże łóżko, które zaakceptowała od razu. Bałam się tylko o zasypianie w nim, że będzie uciekać z łóżka i z pokoju, ale na szczęście tak się nie stało. Teraz ma 2,5 roku, zasypia sama. I nie ma mowy, żeby spała z nami w łóżku! Po prostu nie chce! Mam nadzieję, że z drugim będzie tak samo.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.