Menu

Łóżeczko czy łóżko rodziców

Gdzie w początkowych miesiącach po przyjściu dziecka na świat spały wasze pociechy? Kładłyście je do ich łóżeczek, czy też wolałyście żeby dziecko spało z rodzicami? Co za tym przemawiało? Ciekawi jesteśmy Waszych opinii.

Ania
 1031  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

niemowlak spanie

Odpowiedzi

margolcia85
Zarówo Mikołaj jak i Gabrysia przez pierwszy miesiąc spali w naszym łóżku z nami a od skończenia miesiaca kazde spało w swoim łóźku i tak jest do dziś - Gabi ma 2 miesiace a Mikołaj 5 latek :)
daryjka87poznan
Spadła we wozku... łozeczko ją parzyło przez pierwszy miesiac, nie wiem dlaczego co ją sie odkładało odrazu sie budziła a we wozku tego nie było.
Majaaaaaa0000
Moja córka do 10 miesiąca życia spała z nami :-(
Łóżeczko ją parzyło ...Budziła się co godzinę i nie chciała zasnąć i brykała przez 2-3 godziny ...
A po 10 miesiacu życia zasypiała z nami i przekładałam ją do łóżeczka swojego...
NA początku budziła się i chciała do nas, brałam ją do siebie zasypiała i znów przekładałam... I tak robię do teraz... Ale śpi już do rana w swoim łóżeczko po przełożeniu...
Zdarza się , ze Maja przyjdzie w nocy do nas w środek, i rano się budzę i nawet nie wiem kiedy przyszła... Mamy duże łozko, wiec tak się tego nie odczuwa .
piasekpustyni
Najpierw wózek, później zasypiał w łóżeczku, a w nocy brałam Go do naszego łóżka żeby sobie drzemnąć... ale to trwało gdzieś do 4-5 mies. maxymalnie. Teraz śpi w łóżeczku całą noc.
kasiam146
Nasz synek od samego poczatku spal sam w swoim lozeczku, teraz ma 27 miesiecy i ma juz swoje normalne lozko, w ktorym tez bez problemu spi i sam w nim zasypia :)
iwona1985
Maja od początku spała w swoim łóżeczku usypiałam ją w wózku, ale przekładałam do łóżeczka. A teraz ma już swoje łóżko i śpi w nim bez problemów.
Magda27
Od samego początku jeden jak i drugi synek spali w łóżeczkach:-)))
Ada3610
my na początku mieliśmy kołyskę która stała przy naszym łóżku. Synek spał w niej do jakiegoś 4mc. Teraz śpi w łóżeczku, albo z nami. Gdzie jest położony tam zaśnie, nie robi problemu ma 10 mc.
annat
Najpierw wozek ,z nami ,lozeczko a teraz lozko i zasypia bez problemow :)
Madzika
Mała Maja śpi w swoim łóżeczku, ponieważ gdy leży u nas to ja nie mogę zasnąć w obawie że coś jej zrobię nieświadomie podczas snu. A pozatym trochę czasu z mężem we dwoje nie zaszkodzi :D
natuuusia19
wiki od samego poczatku spala u siebie w lozeczku. krotko po drugicz urodzinach dostla swoje pierwsze dorosle lozko i tam spi.. oczywiscie czasem w nocy jak sie obudzi to wskakuje do nas:) ale sa to sporadyczne sytuacje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.