Menu

ŁÓŻKO-MIŚ :)

WITAM WSZYSTKIE MAMCIE :))) MAM PYTANIE: CZY KTÓRAŚ Z WAS KUPOWAŁA DLA SWOJEGO SZKRABA ŁÓŻECZKO-MIŚ Z FIRMY "LITUS"? MOJA MAŁA ZOBACZYŁA JE W GAZECIE I BAAARDZO CHCE ;))) A JA ZASTANAWIAM SIĘ CZY TAKIE ŁÓŻECZKO NIE JEST ZA MIĘKKIE? A MOŻE LEPSZE SĄ TRADYCYJNE? JAK SĄDZICIE???

Malgos19
 1060  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy łóżeczko zdrowie dziecko

Odpowiedzi

serum
http://media.netpr.pl/PressOffice/PressRelease.54793.po Ja mam takie łóżko-śpiworek, nistety nie wiem, czy to Twoje jest podobne, bo nie mogę znaleść na necie?
KlaudynaK
prawdę mówiąc to nie podoba mi się to łóżko, nic a nic...
serum
bo to nie jest łóżko tylko śpiworek
KlaudynaK
śpiworek... dla mnie to głupota, ale to Wy jesteście matkami i wiecie co dla Waszych dzieci dobre... ja bym tego nie kupiła. Duża przesada... Ale to tylko moje zdanie.
kasia13_archiwum
Mi sie podoba... Fatima tez ma spiworek... wprawdzie nie misia... a Barbie... i spi sie w nim super... Jak nocuje u niej kolezanka, to wtedy lubi spac w tym spiworku...
Takze dla mnie to nie jest glupota... :)
kasia13_archiwum
No wlasnie... na lozku... a nie na podlodze... :)
KlaudynaK
To ja się wypowiem jak Staś będzie starszy i będę miała do tego inne podejście... he he, bo jak na razie to ja mam małego szkraba i do tego mi jeszcze daleko...
Malgos19
Dziękuje za opinie :))) Serum,masz racje rano nie kontaktowałam na 100% ;))) i pomyliłam nazwę firmy-to łóżeczko jest z firmy "ILTUS" ;)))
Lexi
Slodki ten mis :) zamiast lozka to moze nie, ale tak jak am jest napisane, w sytuacji kiedy dziecko spi w obcym miejscu to pewnie bardziej pomaga zasnac taki mis :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.