Menu

Łóżko piętrowe

Co myślicie o łózkach pietrowych? Używałyście? Mamy niewielkie mieszkanie i to by było najlepsze rozwiązanie dla moich maluchów. Ale boję się, że dziecko może spaść.

mystery
 884  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

łóżko

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moja starsza ma takie lozko z drabinka i spi na gorze, ale na dole nie ma lozka, tylko miejsce do zabywy.
Miala 5 lat jak tam zaczela spac. Nigdy nie wypadla.
mariola79
Wlaśnie tez planuje kupic moim dzieciaczkom łózko pietrowe i mam takie same obawy jak mystery. Córka ma ponad 5 lat i ma spac na górze, a synek 2,5 na dole. Nie tyle obawiam sie ze mała spadnie, co tego ze synek bedzie sie wdrapywał do góry...
kasia13_archiwum
Moja (2,5) ciagle wlazi do siostry (jak ta nie widzi).
mongro10
Ja mam łóżko piętrowe od pół roku.Chłopcy mieli wtedy 3,5 roku i 1,5 roku.Drabinkę mamy ściąganą,także w dzień nie wejdą na górę.Na dole daliśmy zrobić listwę żeby Dawiś nie spadł w nocy.Chłopcy są zadowoleni z łóżka.Muszę jeszcze dodać że przez pierwsze 3 noce praktycznie nie spałam,bo bałam się że spadną :)))
agniecha
http://www.allegro.pl/item447509512_lozko_pietrowe_aleksander_promocja_materacy.html

Chłopcy śpią w nim od trzech miesięcy. Wszyscy są zadowoleni i my i oni. Oszczędza to miejsce. Jestem za tym aby dzieci spały razem w łóżku to zbliża do siebie, szczególnie braci. Myślałam że będą się kłócić kto na dole a kto na górze, ale nie ma to dla nich znaczenia. I tak śpią często razem raz na dole raz na górze. Wojtuś jest jeszcze mały ale zeskakuje z góry i jest przy tym ostrożny. Jeszcze nic mu się nie stało :)
I bawią się tam - wieża strzelnicza :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.