Menu

łożysko

Witajcie kochane mam pytanie czy któraś z was w czasie ciąży miała łożysko z przodu?? zaniepokoiło mnie to!!! to coś poważnego z tego wszystkiego zapomniałam z lekarzem pogadać :/

mamusia123
 242  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

monikarogalska2
Ja miałam w 18 tyg zdiagnozowane, ale lekarz uspokajał że na tym etapie wszystko może się zmienić i tak też się stało bo przy następnym usg ok 25 tyg wszystko było ok. Co do skutków takiego położenia łożyska to mogą występować plamienia i wskazane będzie cc,ale na ten temat nie będę się wypowiadać bo mnie to niedotyczyło(prezent)
monikarogalska2
* nie dotyczyło miało być:)
Justyna14
Ja mialam na paczatku ciazy. Juz w 8 tygodniu. Ale z kazda wiazta bylo coraz lepiej. Dzis jestem w 32 tyg., i jest jak powinno byc. Nie martw sie i uwazaj na siebie.
Nena
Jesli jestes w poczatkowym etapie ciazy to nie ma stresu bo wszystko sie jeszcze moze zmienic i lozysko sie przesunie w gore. Jesli zas ciąza jest zaawansowana to czeka cie cesarka bo jest to niebezpieczne dla dziecka- podczas porodu normalnego mogłoby dostać niedotlenienia - najpierw wychodzi lozysko a dopiero pozniej dziecko. Moja ciotka niestety tak miała- ale to były lata80 a teraz podczas usg widac i lekarz wie jak podchodzic do ciąży i porodu by wszystko było ok.
mamusia123
dziekuje bardzo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.