Menu

Lubicie chodzić na zebrania rodzicielskie?

Może to nie do końca takie weekendowe pytanie, ale strasznie ciekawa jestem, jak to jest u Was z chodzeniem na zebrania do szkoły? Kto chodzi? Mamusia czy Tatuś? Lubicie to, czy to tylko uciążliwy obowiązek? Macie jakiś sprawdzony sposób na to, jak przetrwać zebranie w szkole i mimo to nie stracić dobrego nastroju? A może są wśród nas jakieś nauczycielki, które nam zdradzą, jak to z ich strony wygląda? Opowiedzcie jak to u Was jest.

Ania
 843  4

Odpowiedzi

Magdzik
Jak na razie byłam raz na zebraniu w przedszkolu i wyszłam z niego zadowolona;)))
margolcia85
Pewnie, na razie co prawda mój syn chodzi do przedszkola ale lubię zebrania zarówno grupowe jak i Rady Rodziców bo z racji pełnienia funkcji przewodniczącej trójki grupowej bywam też na zebraniach RR i lubię to, mam te z nadzieję ze uda mi się w szkole wkręcić do Trójki i do RR ponieważ dzieję się tam wiele rzeczy które lubię robić 0 jestem dobrym organizatorem i kiedy trzeba coś załatwić coś zorganizować itp. jestem w sowim żywiole :)
amalka
Tylko jeśli nie rozsiada się obok mnie pewna namolna i nieziemsko irytująca mamusia... :)
alinagj1o2
Synowie są w drugiej klasie.Na razie jest spokojnie.Najczęściej chodzę ja ,jednak jak mam na rano idzie mąż. W szkole synów jest dzienniczek internetowy więc jestem na bieżąco .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.