Menu

Lubicie Teletubisie?

Od tygodnia moje dziecko (za maja sprawka) odkryło
Cbebies i Teletubisie. Jestem w szoku że tyle radości dostarcza jej każda minuta tego filmu. Przeżywa, cieszy się, pokazuje, macha, tańczy...od przebudzenia woła "dzidzi" (jest tam taka mordka niemowlaka w słoneczku) i pokazuje na TV. Lubicie Teletubisie? PS kupislimy w niedziele dvd z tymi stworami, trwa 55min, co oznacza...ze mogę w tym czasie ugotować zupę..:)

zadymka
 675  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Dom i Ogród teletubisie dziecko tv

Odpowiedzi

ivka
Moje dzieci już dawno zaczęły ogladać Teletubisie i dalej ją oglądają. Przez tą bajke nauczyly się tańczenia i słów piosenki. Nie mam nic przeciwko temu żeby ją ogladały. Nie ma w niej przemocy i mogą się czegoś nauczyć. Przyjdzie czas,że przestaną ją odladać i zainteresują je inne. Ja lubie Teletubisie i często im puszczam, mam wtedy chwile dla siebie.
ruda
Ceniłam teletubisie za to, że moje dziecko złapało sporo słownictwa, np.. hulajnoga, chmurka czy kapelusz. Nauczyło się też rozróżniać
hildzia
Moja córeczka lubi Teletubisie – ja nie – mimo to ogląda dość często. To tak samo jak z jedzeniem – ona lubi marchewkę – ja nie !! :)
bycza24
moja córa tez lubila teletubisie dopoki nie odkryla innych bajek, uwielbia smyki, braci koala mam wtedy troche czasu dla siebie...
monilajsa
tinky winky dipsy lala pooo teletubisie bardzo się kochają!!!!!!!! hihihihi(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monilajsa
poważnie to ja nie bardzo lubię natomiast moje dziewczyny tak(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.