Menu

Lubisz chodzić w butach na wysokim obcasie?

Niektóre kobiety je uwielbiają, inne unikają wręcz jak ognia. Jedni podkreślają ich walory estetyczne, inni wskazują na niebezpieczeństwa dla zdrowia wynikające ze zbyt częstego lub nieprawidłowego ich noszenia. Mowa o butach na wysokim obcasie. A co Ty sądzisz na temat szpilek? Zakładasz je chętnie czy niekoniecznie?

NetMamaTeam Team
 463  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli szpilki

Odpowiedzi

amalka
Lubię lecz mam zakaz. Dozwolony obcas max 4 cm (żadna szpilka, musi być stabilny) lub koturny.
tlolek
uwielbiam szpilki, koturny...wszystko dzięki czemu jestem wyższa :) ale niestety ze względu na kolana takie buty jedynie raz na jakiś czas...
katarynka3311
Nie chodzę i nigdy nie miałam butów na obcasie, koturnie itp. Ze względu na niepełnosprawność. Ogólnie nie przepadam za takim stylem, choć czasem mi się marzy by założyć. No a tak tylko płaskie buty.
flame123
Bardzo lubię i chodzę. Preferuję te naprawdę wysokie: 13 cm.
irekzboralski
Lubię, czuje się wtedy bardziej kobieca.
Beatka9316
Bardzo lubię :) Nie mówię, że chodzę w nich co dziennie bo jak idę z córcią na spacer np. na huśtawki to ubieram buty tzn cichobiegi ale jeśli idziemy z Moim D na spacer gdzieś dalej to wtedy zakładam buty na szpilce bądź koturny :)
lola86
Gdy muszę wyglądać elegancko to szpileczki są i to wysokie , cud że przy mojej zgrabności kostki całe . A na co dzień czy to zima czy lato deszcz czy słońce moje najukochańsze adidaski idą w ruch .
Nena
Mam w szafie kilkanascie par szpilek- czy to kozaki czy sandalki-uwielbiam wysokie obcasy! Niestety podobnie jak Asia- tu gdzie mieszkam nie mają szans przeżycia-górki, blotko itp. Jak tylko lecę jednak do miasta czy do pracy to wciskam nóżki w szpilki i jazda,nawet autem wole w szpilkach jeździc.
olenka78
nie lubię...nie chodzę....
a gdy zakładam je z jakiejś ważnej okazji to się o mało co nie zabijam przez nie....mam inny styl ubierania się,choć nie sportowy,i tak mi dobrze i najwygodniej.....
renata29
Szpilki - nigdy.Koturny - zdarza się cały sezon przechodzić.
jagoda30
lubię,nie uwielbiam,bardzo dobrze jeździ mi się samochodem w butach na obcasach,niestety strasznie się od tego niszczą.
Nena
Jagoda masz racje- mnie kiedys szewc zjechał za to ze w szpilkach i skórzanych butach jeżdżę autem bo sie sciera okropnie tyl buta.
iwus198920
u siebie na wsi nie zakładam jak jadę gdzieś owszem zakładam i czuję się wtedy bardziej kobieco :)
iwus198920
Geo, pracuję nad sobą i myślę, że i ja niedługo napiszę, że i w dresie nieuczesana czuję się mega kobieco :) Pozdrawiam :)
Bestyjka
chciałaym nosić ale mi niewygodnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.