Menu

Lubisz sobie czasem ponarzekać?

Powodów może być wiele. Niektórzy twierdzą, że każdy powód jest dobry, aby sobie trochę ponarzekać. Wielu uważa nawet, że narzekanie to jedna z cech wyróżniających Polaków. Inni idą jeszcze dalej, tak jak autor artykułu Bo my Polacy, to najlepsi jesteśmy w narzekaniu. Błąd! stawiając tezę, że skłonność ta zakorzeniona jest w naturze każdego człowieka niezależnie od narodowości. Zdarza Ci się także czasem trochę ponarzekać? Czy może z zasady tego unikasz? Na co narzekasz najchętniej?

NetMamaTeam Team
 434  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli narzekanie

Odpowiedzi

kama86
Zdarzy sie,choc mam chwilowe zatrzymanie to 5min pozniej juz optymistycznie podchodze do spraw i sxukam rozwiazania.
Nie lubie ludzi ciagle narzekajacych na wszystko ,bo to mnie drazni.
A niektorym jest naprawde ciezko dogodzic...
oli28
Nie lubię narzekać wolę działać,I nie cierpię ludzi ciągle narzekających jak to im źle itp,a nie robią nic żeby to zmienić czekają,że samo się zmieni,naprawi.
irekzboralski
zdarza mi się...
amalka
Ostatnio tak... Mój optymizm się ulotnił. A myślałam że po tych wszystkich bataliach w życiu stoczonych, nic mnie nie złamie... Myliłam się.
rozowa82
a pewnie ze tak! a co tam, ja se czlowiek ponarzeka to od razu lepiej (grins) na mnie dziala jak terazpia narzekam 5 minut a później dzialam i nie opcji ze sie cos nie uda...
Ogolnie jestesmy niby narodem "narzekajacym" ale ludzie kto jak kto ale Polak porafi i nawet narzekanie przy kombinowaniu wypada słabo(grins)
iwus198920
zdarza się ale pracuję nad sobą i jest coraz lepiej:)
clyde22
Osobiście znam osoby, które czasami nie narzekają... (smiech)
Dla mnie szklanka jest w połowie pełna i nie mam natury marudnika. Jak już mnie najdzie zazwyczaj nie rozlewam tego na najbliższą okolicę... (pokoj)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.