Menu

Lublin giełdy

Hej :) Wie ktoś może gdzie w Lublinie można kupić rasowego kotka ?? Rasy maine coon! Wiem tylko, że giełdy ze zwierzakami odbywają się w sobote i niedziele, tylko nie wiem gdzie i o ktorej.

aga24244
 464  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

giełdy ze zwierzątkami

Odpowiedzi

Edytka85
W sobotę na Turystycznej pod Leclrerc'u . A w niedzielę kiedyś zwierzaki były na Elizówce ale czy zajdziesz tam te rasę trudno powiedzieć.
Edytka85
przy Leclerc'u (krejzolka)
piasekpustyni
tak, koło Leclerca na Turystycznej, ale tylko w soboty, w niedzielę nie. choc jakiś czas temu doszły mnie słuchy że znów mieli przenosić targ na podzamcze, ale nie wiem czy to prawda.
piasekpustyni
a!!! targ jest z rana, najlepiej być ok. 9.
Edytka85
No godziny to tak jak pisze @piasekpustyni najlepiej między 9-11.
aga24244
Dzięki wielkie :) w sobote tam pojade ! mam nadzieję, ze znajdę mojego wymarzonego kotka :)
Edytka85
Powodzenia(prezent)
korek221
nie chcę straszyć ale na targach ,giełdach itp. można niestety trafić na zwierzaki z "pseudochodowli":( zwierzęta często są w kiepskim stanie zdrowia, mają wady genetyczne....moja szwagierka kupiła tak szczeniaczka westa...miała go miesiąc...okazało się że sunia miała padaczkę i jeszcze jakąś wadę genetyczną, zeszła jej na rekach:(((
Gdybym miała kupić rasowe zwierzątko to tylko z legalnej ,sprawdzonej hodowli- nie chcę wiedzieć jak by Grześ przeżył śmierć pupila:(((
aga24244
Byłam dzisiaj pod zamkiem i niestety nie było takiego kotka jak chciałam :( wogóle mało kotków było, większość to psy albo gołebie. Pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)
aga24244
Kupiłam mojego wymarzonego kotka:)) musiałam jechać aż 300 km od Lublina, ale wcale nie żałuję ! :) tylko jak narazie nie chce się polubić z psem, ale mam nadzieje że się z czasem do siebie przyzwyczają !
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.