Menu

Ludzie listy piszą

Piszecie jeszcze czasem tradycyjne listy, albo posyłacie kartki na święta czy urodziny? Czy już wszystko zastąpił internet?

paula80
 537  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

kartka list internet

Odpowiedzi

kosia
Wysyłam tylko do wujków i ciotek starszej daty, którzy internetu nie używają. A chcę, żeby wiedzieli, że przy świętach o nich pamiętam.
Marlena
Przestałam wysyłać cokolwiek bo i tak na ogół nie dochodzi!! Tradycyjnie wysyłam tylko kartki z wakacji, ale też nie zawsze docierają.
jolks28
Kiedyś pisalam bardzo dużo listów – do dzisiaj mam je wszystkie poukładane datami... I myślę, że było to naprawdę piękne móc przelaż wszystko na papier. Ale niestety zaniechałam tego na rzecz maili. Niestety moja przyjaciółka mieszka bardzo daleko i to jedyna forma kontaktu. Kiedyś pisałam list co dwa tygodnie, ale powstawał on przez cały ten czas – jak pamiętnik. To były listy po kolkanaście stron. A teraz którki mail codziennie.
ania77
Ja bardzo lubie wysylac na swieta wlasnie kartki. Przewaznie do rodziny w Polsce.
Juli1303
Mam koleżankę, z która pisałyśmy do niedawna listy, ale mam teraz lenia w tyłku i jest minie podrodze na pocztę ;) choć jak zobaczę w skrzyncę na listy list , który niejest rachunkiem to jest to takie przyjemne.
Wysyłam za to pocztówki z wakacji i na święta- taka tradycja, z której sie nie wycofam :)
Misia80
Ja mam ok. 250 listów od moich koleżanek i niezliczona ilość kartek oraz pocztówek.Uwielbiam wysyłać kartki świąteczne,urodzinowe,imieninowe bo są miłą niespodzinką w dobie internetu.A jeszcze bardziej lubie je otrzymywać.Szkoda,że pisanie listów zanikło,ale często wracam do tych,które dostałam.Fajnie powspominać o czym się pisało mając np.16 lat...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.