Menu

ludzka bezduszność.....

(placze) od wczoraj nie mogę dojśc do siebie- gdy w wiadomośiach pokazali filmik nagrany kamerą przemysłową,o ludziach bez serca,rozumu i krzty człowieczeństwa..Totalna bezdusznośc..jak można zostawic ranne dziecko,jak można przejśc obojetnie??.Nie ma wytłumaczenia dla tych wszystkich okrutnych ludzi.....
....................................
Dwuletnia dziewczynka została potrącona na lokalnym targu, gdzie spacerowała alejką korzystając z chwilowej nieuwagi mamy. Kierowca vana uderzył autem w dziecko, zatrzymał się na moment, po czym pojechał dalej,po nóżkach dziecka. Zaraz po nim zjawił się kolejny samochód, jednak jego kierowca także nie zainteresował się leżącym we krwi dzieckiem. Później zignorowało je jeszcze osiemnaście osób: pieszych i kierowców, z których jeden potrącił dziecko kolejny raz,także przejeżdżając po jego nóżkach... Na filmie, widać ludzi, którzy zatrzymują się, patrzą na dziecko i idą, czy jadą dalej. Widać też matkę, która omija leżące bezwładnie ciało 2-latki trzymając własne dziecko za rękę.Dopiero kobieta wynosząca śmieci zwróciła właściwą uwagę na ranne dziecko. W ślad za nią poszła grupa kilkunastu osób, które wszystkie zjawiły się, żeby zobaczyć co się stało.
2-letnia dziewczynka trafiła do szpitala w stanie krytycznym, ale po kilku dniach lekarze stwierdzili jej zgon(placze) Nawet świnie i psy są lepsze od tych ludzi....
tu jest filmik...ale chyba ,nie patrzcie.....http://www.youtube.com/watch?v=K78J-za47lE&feature=related

Kasia1978
 856  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem tragedia strata dziecko

Odpowiedzi

JUSTYS
Biedna dziewczynka:((oglądałam to 2 dni temu
Niestety tak jest w Chinach : Chcesz komuś pomóc-sam możesz zostać ukarany.przykłady:
W styczniu „China Daily” pisała o przypadku starszych ludzi, którzy zasłabli na ulicy, ale nie uzyskali żadnej pomocy. Proszących o pomoc, lub wezwanie karetki, przechodnie po prostu ignorowali i omijali. Mężczyzna, który jako pierwszy zdecydował się pomóc parze starszych ludzi, został przez sąd zmuszony do zapłaty części kosztów ich leczenia.

W innym przypadku starsza kobieta, która zasłabła podczas przechodzenia przez ulicę, oskarżyła spieszącego jej z pomocą mężczyznę o to, że potrącił ją swoim samochodem.
Dlatego Chińczycy boją sie pomagać?!A dla tych kierowców co przejechali po dziecku, oczywiście kara śmierci się należy!!
monique25
trudno w to uwierzyć!
korek221
to się po prostu w głowie nie mieści... biedne maleństwo ...(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
mycha2706
Nie będę oglądać,bo chyba bym nie zniosła... porażajace jest to.
Mam doskonały przykład swojego tatki,wracał z pracy,budowy,więc był brudny,nagle upadł na chodnik,miał zawał.Kilkanascie osób omineło Go łukiem,dopiero DZIECKO! Dziesięcioletnie zadzwoniło pod 112.
Nigdy w życiu nie zostawiłabym żadnego człowieka samemu sobie. Choćby był brudny,pijany,bezdomny.Przykro mi,ze tyle w ludziach bezduszności,braku współczucia.
krasna1
okropności,
mam nadzieję,że winni zostaną ukarani i bezlitośnie potraktowani w więzieniu
agnese32
Kasiu nie otwiera mi (kwiatek)
pscolka1987
mówili w wiadomosciach o tym!!! jednym słowem straszne ,ale pokazuje prawde jacy potrafią być ludzie !!!!!!!!!!!!!!(placze)(placze)
Kasia1978
(placze) przecież to dziecko na pewno płakało,troszkę się ruszało...a oni zostawili je jak worek śmieci......jestem zrozpaczona ich zachowaniem....to nie ludzie!!!
Kasia1978
(placze) myślicie że tam prawo wyci agnie z tego jakies konsekwencje???wszystko sie wyraźnie nagrało,kierowców obu samochodów juz zatrzymali...a co z całą resztą???
ausa
Ciarki przeszly mi po ciele !
kropeczka
ludzie bez serca są wszędzie i to jest straszne :(
daryjka87poznan
Bozeeee nie mogłam tego do konca ogladac. (placze)(placze)(placze)
amalka
Nawet nie będę oglądała... (placze)
natuuusia19
powylam sie przy drugiej osobie:((placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) jak mozna byc tak okrutnym....
karolcia514
ludzie są bez serca nie rozumie ich jak mogli przejść tak obojętnie obok tej dziewczynki ......(placze)(placze)(placze)
xkasiulax
oglądałam i nie chcę drugi raz na to patrzyć (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
agnieszka1977
Widziałam ten film wczoraj i nie mogłam po nim usnąć to co zobaczyłam coś strasznego(placze)(placze)
madziullka
pierdolone żółtki,,,jebać skurwysynów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atramka1977
Nawet tego nie obejrzę....z pewnością straszne;((((
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.