Menu

Lunatykowanie w nocy

Potrzebuję Waszej rady. Od dziecka lunatykuję, zwłaszcza podczas pełni księżyca. Ostatnio mój syn przyszedł do mnie w nocy i zaczął ze mną rozmawiać (bez sensownie). Gdy mu powiedziałam, że ma się spowrotem położyć spać, tak też zrobił. Pytając się go rano, czemu do mnie przyszedł i o czym mi chciał powiedzieć, nie pamiętał całego zajścia. Nic się takiego w sumie nie stało, ale jak rozmawiałam o tym z mężem, stwierdził, że ja też się tak zachowuję czasami. Wiem o tym, że lunatykuję i rozmawiam przez sen od dziecka. Nic mi się do tej pory nie stało, ale teraz boje się o moje dziecko.. co innego ja, a co innego syn!!!

stella
 2263  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak 6-13 lat Zdrowie sen noc lunatyk

Odpowiedzi

felicity
A czy podczas gdy lunatykujesz, zdażało Ci się wychodzić na dwór lub w niebezpieczne miejsca? Wydaje mi się, że jeśli Twój syn faktycznie lunatykuje, to pewnie ma to po Tobie w genach. Jeśli się to zdaży kolejny raz, poszłabym na Twoim miejscu do lekarza z dzieckiem.
stella
Raz mi się zdarzyło wyjść przed dom, ale nie wychodziłam na ulicę. Może masz rację, że syn ma to "po mnie". Będę go więc obserwować i zobaczymy... gorzej będzie, jeśli podczas pełni księżyca oboje będziemy lunatykować :/
Dziękuję za odpowiedź :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.