Menu

łyżeczkowanie

właśnie wróciłam od gina i stwierdził że to poronienie w toku i dostałam skierowanie do szpitala powiedział że na 99 % czeba bendzie zrobić łyżeczkowanie może któraś mama miała juz ten zabieg robiony i wie czy to boli jak to jest robione itd... bardzo się boje ... prosze o pomoc

loona20
 941  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie łyżeczkowanie

Odpowiedzi

loona20
jak podają ta narkoze i jak długo czymają w szpitalu ???
loona20
tak się boje dziewczyny masakra non stop płacze .....
Agnieshka76
(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) przykro mi bardzo. Przytulam Ciebie bardzo mocno.
loona20
boje się szpitala i narkozy normalnie się częse nienawidze tego szpitala ..... jeszcze to wszystko przed świętami ... :( :(
loona20
dzienkuje kochane dobrze że jesteście ....(kwiatek)(placze)
koza54
przykro mi :( a tak się cieszyłaś :( współczuje (kwiatek)
soniacz87
Bardzo mi przykro .... zawsze sie przed świetami coś dzieje nie tak (placze) nie załamuj sie głowka do góry .. Jestem z Toba ;) i trzymam kciukasy (prezent)(prezent)(prezent)
euphoria29
Cholernie mi przykro(placze)
Ja też miałam łyżeczkowanie,robia pod narkozą,zabieg trwa ok.20 min.
Głowa do góry!(prezent)
Lilus
Ja miałam zabieg w czerwcu, diagnoza ciąża obumarła. Łyżeczkowanie miałam we wtorek ok 12.00 w narkozie, po tym musiałam leżeć 3 godz. i do domku. Po zabiegu krwawiłam niecałe dwa dni. Bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Wszystko będzie dobrze. W październiku znowu zaszłam w ciążę. Teraz wszystko jest dobrze. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. (kwiatek)
mamapati
Przykro mi(placze)(placze)(placze)(placze)
Kordelia
Przykro mi(placze)(placze)(placze)(prezent)(prezent)
JUSTYLKA
(prezent)(prezent)(prezent)
Marta20
(placze)(placze)(placze)(placze) przykro mi(placze)(placze) Trzymaj się(prezent)
korek221
Tak bardzo mi przykro...(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) Przytulam Cie bardzo mocno...Trzymaj się cieplutko(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
moniczka
Trzymaj sie
MAJA15
Kurdę jaka szkoda, przykro mi naprawde, całuję cię mocno!!(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
MamusiaKubusia
ja też miałam ten zabieg, ok 12 uśpili mnie przez maskę, po 15 min juz byłam na sali, po ok 5 godz juz mnie wypisali do domciu ... jestem z Tobą(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ewa0528
tez miałam łyzeczkowanie nic nie boli , mnie usypiali przez zastrzyk ,bardzo mi przykro(placze)(placze)(placze)(placze) trzymaj sie mocno(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.