Menu

Macho czy wrażliwy tata ????

Jaki typ faceta Wam odpowiada??? jak to jest, że w domu chcecie mieć często faceta pod pantoflem a marzycie o zupełnie kimś innym?

ojciec
 733  27

Odpowiedzi

sabina
hehe... pytanie podchwytliwe ;)
Macho: nie, pantofel: nie , dobry ojciec : tak
kasinka28
Ani pod pantoflem, ani macho - równowaga w przygodzie musi być. Zanudziłabym się z kimś kto by mi tylko przytakiwał. Że tak powiem facet musi mieć j... !
smoczyca
Wy też marzycie o seksbombach, ale się z nimi nie żenicie. Co innego życie, co innego fantazje. Trzeba to umieć rozdzielić.

Ja lubię spokojnych i zrównoważonych facetów. Przy nich sama spokojnieję.
ojciec
Dość wykrętne opinie muszę przyznać :)!!! skoro nie macho i nie pantofel to jakie cechy musi mieć ten złoty środek z j........ ?
kasia13_archiwum
Moj facet jest macho, ktory ma w sobie duzo wrazliwosci. Dlatego go wlasnie kocham.
kasia13_archiwum
Jest silny i mam w nim wsparcie, ale widzialam go rowniez jak plakal... Wiecej nie umiem powiedziec. Po prostu nie zastanawialam sie nad tym nigdy. Jest Arabem, wiec gdzies tam ma wiele macho w sobie. Z drugiej strony troskliwie zajmuje sie naszymi corkami i jak juz wspomnialam przezylismy razem sytuacje, gdzie potrafil ze mna plakac.
kasinka28
Złoty środek - żeby miał własne zdanie, umiał czasem tupnąć nogą a przy tym, żeby był czuły, delikatny, odpowiedzialny itd. Wtedy to dla mnie właśnie facet z j....
sabina
@ojciec: nie lubisz tajemniczości i dwuznacznych wypowiedzi kobiet? ;)
ojciec
Sabina to już zależy od okoliczności i treści wypowiedzi oraz oczywiście od tego jaka kobieta do mnie mówi:):):):)
sabina
@ojciec: Miałeś na myśli : mówi lub pisze, prawda?? ;)
Wydaje mi się że każda kobieta jest inna, i ile kobiet, tyle zdań :) Bo przecież bez sensem było by, gdyby każda kobieta miała taki sam gust :)
ojciec
ale zauważ Sabino, że wątek został ograniczony do dwóch grup : macho i tacy bardziej wrażliwi więc teoretycznie wybór jest prosty, oczywiście jak to jest w życiu chciałoby się mieć dwa w jednym... a już najlepiej żeby jednym był w dzień a drugim o zmroku ale do tego już mało która kobieta się przyzna:)
sabina
@ojciec: dobrze to określiłeś: ja się przyznaję :)
ojciec
Sabina: doceniam odwagę... swoją drogą ciekawe co ze swojej strony byś zrobiła, aby Twój partner mógł właśnie być takim dwojaczkiem:)
sabina
@ojciec :) hm... to już od faceta by zależało ;)
@goska: "A jakim będzie ojcem może się kiedyś okaże." zgadzam się
ojciec
Magic o bardzo celne stwierdzenie:):) z tym pantoflarzem:). "Ja kocham mojego męża takim jakim jest" - to mi się bardzo spodobało Gosiu:) oby więcej takich kobiet:) i takiego podejścia do partnera i partnerki jak to mówią nie narzucaj światu swojego formatu. Sabina coś zbyt wiele uzależniasz od faceta... z siebie też trzeba coś dać... żeby coś otrzymać.
sabina
@ojciec: z tą zależnością chodziło mi o to, czy będzie macho czy pantoflarzem: i wtedy odpowiednio bym zareagowała :)
Znowu się nie zrozumieliśmy. I nie: nie uzależniam zbyt wielu spraw od faceta. Daje z siebie jeśli warto.
ojciec
Sabina.. no właśnie, taka forma wypowiedzi często rodzi niedomówienia:):) ale trudno winna jest niedoskonała technika:):) nie ma to jak pogadać na żywo:)
sabina
hehe, no własnie :)
Pixelka
A jakie cechy waszym zdaniem ma macho?! Bo mi się wydaje, że myliche macho z chamem...
Pixelka
*mylicie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.