Menu

macie sporo albumów ze zdjęciami w domu?

czy bardziej na płytkach mace zdjęcia?

Anjaaa
 244  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina album

Odpowiedzi

Nula139
Mamy 5 albumów.
Są to zdjęcia do roku 2008.
Zdjęcia z lat 2008 do chwili obecnej są na dysku.
amalka
Większość zdjęć (liczona w tysiącach) znajduje się w komputerze i na różnych nośnikach. Albumów jest kilka- stare (również przed i powojenne) fotografie rodzinne, moje i małżonka z dzieciństwa, nasze wspólne oraz całość poświęcona Krzysiowi w przedszkolu.
irekzboralski
Nigdy nie liczyłam ale na pewno mam kilkadziesiąt albumów. Mimo,że trzymam wszystkie zdjęcia w komputerze to jednak je wywołuję.Zdecydowanie wolę zdjęcia przeglądać w albumach niż na monitorze komputera.
tymianek
prawie wszystkie zdjęcia mam w komputerze
lizzy11
Ja również zdecydowanie wolę oglądać zdjęcia w albumie - mam ich kilkanaście, zdjęcia ułożone chronologicznie, często lubię pooglądać i powspominać mojego synka jak był maleńki i nas jak byliśmy młodsi :) ale oczywiście wszystkie mam też ponagrywane na płyty dvd :)
oli28
Zdjęć mam masę większość ponagrywanych na dyskach.Staram się małej uzupełniać album w miarę systematycznie,ale różnie z tym bywa bo przy tylu zdjęciach trudno mi się zdecydować
jagoda30
Jakoś zdjęcia na kompie do mnie nie przemawiają.Mam trochę,ale wybieram majlepsze i wywołuję,wtedy mogę oglądać.
renata29
Albumów mam 8 :) Z czasów kiedy zdjęcia były wykonywane na kliszach i trzeba było je wywołać.Nowsze zdjęcia mam na płytach.
Beatka9316
Mam dużo albumów jak byłam mała i Mój D również później jakoś przestaliśmy wywoływać zdjęcia a od kąt pojawiła się córcia to na nowo wywołujemy dość systematycznie i wkładamy do albumów :)
Bestyjka
nie wywołałam jeszcze ze slubu..od 5 lat;/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.