Menu

macierzyństwo

powiedzcie, czy wy od zawsze wiedziałyście, że chcecie mieć dzieci. czy to pragnienie dopiero w którymś określonym momencie się pojawiło? Bo ja chyba chciałam być mamą od kiedy pamiętam

marieta26
 300  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina macierzyństwo

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Choć zawsze lubiłam dzieci to nie chciałam mieć swojego a przynajmniej nie przed 30-stką. Urodziłam w wieku 22lat najwszpanialsze dziecko na świecie którego ojciec jest najlepszym facetem na świecie(grins) Nigdy nie żałowałam....
Beki
Nie chciałam mieć dzieci (grins)
kama86
Nigdy sie nad tym nie zastanawilam czy chcialam miec dziecko,moze dlatego ze pochodze z wielodzietnej rodziny i dosc sie namatkowalam mlodszemu rodzenstwu..

Czy lubie dzieci??? lubie takie ktore sa dobrze wychowane ,nie rozwydrzone i nie terroryzujace calego otoczenia..
A swoje to ubustawiam..
amalka
Od zawsze wiedziałam, że chcę mieć dzieci. Jako nastolatka byłam "mamą" dla całej okolicznej smarkaterii (grins) Dzieci lgnęły i nadal do mnie lgną.
Roksana25
Macierzyństwo obudziło się we mnie w momencie poznania mojego obecnego męża ;-)
póki co swoich jeszcze nie mamy, ale w niedługim czasie zapewne staranka rozpoczniemy :P
Beatka9316
Zawsze chciałam mieć dzieci. Tylko zawsze wiedziałam, że najpierw muszę poznać odpowiedniego mężczyznę... No i w końcu poznałam aż w końcu pojawiła się Majka:)
renata29
Od zawsze nie lubiłam dzieci i nie chciałam ich mieć (cała rodzina o tym wie i do dziś w żartach o tym wspominają ).Po latach doszłam do wniosku,że może jednak dzieci się pojawią i chciałam mieć bliźniaki.Gdy wychodziłam za mąż mieliśmy wprawdzie w planach dzieci ale były to plany bardzo odległe,nic konkretnego.Dopiero gdy poznałam obecnego męża,nabrałam przekonania,że właśnie z nim chce mieć dziecko,teraz,już,natychmiast :)
katarynka3311
Nie pamiętam od kiedy, ale chciałam. Jedno ze względu na mój stan zdrowia, który utrudnia mi donoszenie ciąży. Jednak coraz bardziej przekonuję się, że chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko. Dziś podczas wizyty u rodziny, gdzie jest kilkumiesięczna Zuzia, tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu. A moja córka była małą zachwycona i teraz męczy nas o siostrę(kwiatek).
flame123
Chciałam mieć, ale nie myślałam, że kiedyś do tego dorosnę :-)
clyde22
U nas miało być bez dzieci... Teraz drugie w drodze. (kciuki)
ewlirinka
Lubię dzieci, dzieci lubią mnie, ale nigdy nie miałam jakoś specjalnego "ciśnienia" na swoje.
Wszystko się zmieniło kiedy dowiedziałam się o ciąży, a jak już urodziłam, to w ogóle poezja.
clyde22
Calla, nie wymyślaj. Przyjdzie chwila prawdy i będzie trzeba podjąć rękawicę. Dziecię stanie się częścią Waszego istnienia. To coś naturalnego...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.