Menu

Maile Łańcuszki

Za każdym razem jak otwieram skrzynkę odbiorczą na mailu, pojawia się tam jakiś "Łańcuszek" - i krew mnie dosłownie zalewa! Też tak macie? "Jeśli nie wyślesz tego maila przynajmniej do 10 osób nigdy nie będziesz szcześliwy" No co za bzdury! A jeszcze w temacie wiadomości często mam coś w stylu "sama w to nie wierzę, ale nie chciałam ryzykowac". U mnie to od razu leci do kosza i nie czytam tego nawet i błagam jakby któraś z was chciala coś takiego przesłać - prosze nie do mnie bo ciśnienie mi wtedy strasznie skacze możecie mnie mieć na sumieniu!

Marlena
 532  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

mail łańcuszek

Odpowiedzi

KlaudynaK
tez tego nie czytam, nie wysylam... totalna glupota!
krasna1
nie lubię!!!
kasia13_archiwum
tez nie lubie
julie
Zdeydowanie nie wysyłam a jak ktoś do mnie wyśle dostaje ode mnie taką "milutką" informację że nie życzę sobie takich bzdur i jak już ktoś raz dostanie coś takiego w odpowiedzi to już wiecej mi nie śle łańcuszka
Marlena
Ja ostatnio też wyslałam koleżance, która nagminnie mi to przesyłała informację, że nie życzę sobie i że jak woli to niech mnie usunie z kontaktów wtedy będzie mogła wysyłać do wszystkich oprócz mnie to mi napisała "Matko ale nerwowa jesteś..." no cóż po 1000000000 razie chyba mogę być nerwowa prawda?
JULKA
JA TEZ TEGO NIE LUBIE I OD RAZU KASUJĘ.NIE WIERZĘ W TO.
Misia80
nie czytam i od razu je kasuję...denerwują mnie tylko
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.