Menu

majowy weekend z miesięcznym dzieckiem

mąz chciał mi zrobic niespodziankę i ustawił sobie tak dni w pracy,że ma wolne 4 dnii chciał nas zabrać gdzieś na wycieczkę z noclegiem w hotelu lub agroturystyce...ale nie wiem czy podróz z 1,5 miesięcznym dzidziem to dobry pomysł? Ja bym była szczęśliwa bo od bardzo dawna nic nie robiliśmy by się trochę rozerwać, jak już gdzieś jechaliśmy to do rodziców a to nie atrakcja hehe.Mamy też 5 letnią córcię i chciałabym ją gdzieś zabrac ,coś pokazać...co Wy o tym sądzicie można jeździć z takim maluszkiem?

neliteli
 1486  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport podróże

Odpowiedzi

33anna
A dlaczego nie???? Jechać!(awve)
anulaw
Jasne ze jechać wszystkim przyda się chwila oddechu
ania242
pewnie ze jedz!!(awve)(awve)(awve)
Basia1980
To dobry pomysł ale radziłabym ci najpierw ustalić noclegi a nie przypadkowe miejscq. Dowiedz się o warunkach mieszkaniowych. Dzidzi jest w końcu bardzo malutkie:)
Kordelia
Ja też myślę, że to dobry pomysł. Taka odskocznia od codzienności Wam wszystkim przyda się, a dziecko i tak będzie miało zapewnioną Waszą troskliwą opiekę(awve) :)
Mandarinios
Widzę po powyższych odpowiedziach , że jak dodam "super pomysł, jedź" to nie będę oryginalna :) Dlatego napiszę, poprostu udanego weekendu, będzie wspaniale :) :)
lidkazawada
super pomysł .
Agnieshka76
Jechać jechać najlepsza mama to zadowolona mama.... Zrobisz sobie i starszemu dziecku przyjemność nie zapominając o mężu, który postarał się dla Was...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.