Menu

Majteczki treningowe do nauki sikania

Czy któraś zWas ich używała ( oczywiście dla swojej pociechy ) ? Czy warto je kupić?

antenkarad
 2892  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem nauka sikania

Odpowiedzi

antenkarad
http://www.allegro.pl/item810580897_majtki_treningowe_wielorazowe_
do_nauki_sikania_hit.html
antenkarad
_wielorazowe_do_nauki_sikania_hit.html
szyszunia102
sama się zastanawiam nad ich kupnem.
monilajsa
moje małe nauczyły się sikać bez takich majtek, noszą zwykłe majty tyle tylko, że nocnik musiał stać na honorowym miejscu w dużym pokoju(grins)
antenkarad
Ja już moją ucze 3 tygodnie, jeżeli biega bez spodni czy majteczke to jest ok zrobi, ale jak tylko jej ubiore coś na pupe to od razu zapomina o nocniku. Juz nie mam ją w co ubierać bo wszystko zsikane (grins) , pralka idzie na okrągło bo po całym dniu mam tego sterte. Może nie jest jeszcze gotowa na taką naukę więc się zastanawiam czy nie kupić tych majteczek zamiast pampersów do codziennego użytku
Paulinka1701
super sprawa (kciuki)
daryjka87poznan
Sama nie wiedziałam ze takie cos jest.
Agnieshka76
Kurcze ale fajne te majteczki :)))
betty
wg mnie te majtki spełniają taką samą funkcje co pampers.... dziecko może sikać po kilka razy... my jesteśmy teraz na etapie nauki i czasem się zdarzy Natalce zsikać to wtedy przylatuje i mówi że już zrobiła... a w takich majciorach nigdy się nie nauczy! także dla mnie to żadna rewelacja....
JUSTYS
tak jak napisała @betty mam takie majtki i są nie używane tak samo jak byś dziecku pampersa nałożyła wolałabym już kupić pielucho majtki pamper.A co do tych majtek to musiałbyś mieć ich parę sztuk na zmianę bo jak dziecko sie zsika to ma mokro a co się wiąże z tym trzeba zaraz zmienić bo będą odparzenia Wiec nie polecam!!!
antenkarad
dziękuje za odpowiedzi
korek221
NO NIESTETY GRZEŚ UZNAŁ TE MAJTY ZA PAMPERSA I SIKAŁ W NIE ILE WLAZŁO...MAJTY NA NOC DLA DZIECI MOCZĄCYCH SIĘ TEŻ NIE ZDAŁY EGZAMINU...MŁODY UZNAŁ, ŻE SKORO WYGLĄDAJĄ JAK PAMPERS TO MOŻNA SIKAĆ DO PEŁNA(grins) DOPIERO JAK ZAŁOŻYŁAM MU NORMALNE MAJTECZKI I JE ZMOCZYŁ I POCZUŁ JAKIE TO NIEFAJNE UCZUCIE -TO DOPIERO WTEDY ZAJARZYŁ DO CZEGO SŁUŻY TOALETA I NOCNIK(grins)(grins)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.