Menu

makabryczny czas

Witam wszystkich po długiej przerwie która naprawde była okropna, najpierw prawie cały tydzień spędziłam z synkiem w szpitalu gdzie wylądowaliśmy wieczorem w niedzielę z zapaleniem oskrzeli u małego to jeszcze tam zaraził się biegunką bo to wszystkie dzieci po korytarzu biegają no ale przecież nikt stale nie utrzyma dziecka w pokoju. Wyszliśmy w piątek i okazało się, że dziadek jak odwiedzał małego też zaraził się wirusem i babcia. Jak wróciliśmy byłam słaba strasznie no i trochę przeziębiona no ale olałam to i to był błąd bo też miałam zapalenie oskrzeli z którego zaczęło się robić już zapalenie płuc. Dzisiaj jest pierwszy dzień kiedy oboje wyszliśmy na pole bo już czujemy się dobrze i wogóle tak ładnie było ale te 3 tygodnie to po prostu okres z życiorysu wycięty. Chyba najgorszy czas w życiu. nawet nie miałam siły, żeby komputer włączyć i z wami posiedzieć;-( Ufff..... Musiałam sobie ponarzekać, aż mi lepiej;-)

MamaMateuszka
 624  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie szpital choroba

Odpowiedzi

Joanna30
Super,że już jesteś z nami (kwiatek) dużo zdrówka życze dla Ciebie Mateuszka
Joanna30
Miało byc dla Ciebie i dla Mateuszka przepraszam
malenia2427
cieszę się że już po wszystkim i życzę zdrówka....
Swoją drogą wiem co przeszłaś gdy urodziłam synka musiałam leżeć z nim tydzień w szpitalu bo miał bakterie w krwi i brał antybiotyk gdy już szczęśliwa wróciłam do domu z maleństwem okazało się że córeczka miała zapalenie oskrzeli ale obyło się bez szpitala jakby tego było mało mąż też się rozchorował na szczęście synek i ja obeszliśmy się bez choroby....wtedy też był dla mnie najgorszy czas bo wszystko było na mojej głowie a byłam wykończona po porodzie ale wszystko dobrze się skończyło....pozdrawiam(kwiatek)
Kubusiowa
to tyle dobrze że już lepiej się czujecie(grins) a ta słoneczna pogoda napewno doda wam energii, w końcu dzisiaj zaczyna się astronomiczna wiosna to i samopoczucie się wraz z pogodą poprawia (grins) pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Achcha
też się zmagamy wciąż z zapaleniem oskrzeli, dobrze, że już wydobrzał Mateuszek; tak to już bywa z tymi choróbskami ale jak Kubusiowa napisała; wiosna idzie i wraz z nią lepsze samopoczucie!!!!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.