Menu

Malakser godny polecenia

Czy któraś z Mam mogłaby polecić z czystym sumieniem jakiś malakser/robot kuchenny etc? Zależy mi na:
- tarciu marchewki/pietruszki jak na tarce etc - twarde warzywa
- siekaniu cebuli
- tarciu ziemniaków na placki (czyli bardziej taka maź niż kawałki)
- sokowirówce (chociaż wiem, że to już chyba przesadzam więc z tego jestem gotowa zrezygnować:D )

Oczywiście jak będzie miał więcej funkcji to się nie obrażę ;)

Celowo nie podaję ceny, zależy mi na dobrym i wytrzymałym sprzęcie. Początkowo myślałam o robocie kuchennym Kasia 116/B bo kiedyś był polecany a do tego niedrogi. Ale jak przeczytałam opinie to raczej nie chce. Widocznie kiedyś były dobre a teraz psują się na potęgę.

mamakudlacza
 304  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli malakser

Odpowiedzi

tlolek
pół roku temu kupiłam takiego
http://allegro.pl/robot-kuchenny-planetarny-bosch-mum-56z40-promocja-i5838544123.html
tyle że zapłaciłam za niego w sklepie typu outlet ok 500 zł bo był powystawowy z małym defektem nieumniejszającym jego zaletom
Jest cudny, robi świetne placki ziemniaczane, surówki, ciasta drożdżowe czy ciasto na pierogi ,zupa-krem, sosy do spaghetti, mieli orzechy itp. Ima to co było dla mnie najważniejsze, ma maszynkę do mielenia mięsa, a jak mam lenia to on nawet wyrobi za mnie mięso na kotlety mielone.
jagoda30
Nie posiadam takowego,ale chyba wybrałabym zelmera,przynajmniej serwis dostępny wszędzie.Ogólnie ostatnio kupiłam gofrownicę,(nie zelmer)przy trzecim pieczeniu wysiadła,facet w serwisie powiedział,że trzeba odesłać do sklepu,bo jest nienaprawialna, przysłali nową,nie wiem ile pociągnie.Powiedział też,że teraz większość małego agd to jednorazówki,nawet phi.....s tak robi.
amalka
A ja dostałam w prezencie ślubnym super sprzęciora. Użyłam RAZ (!!!) tydzień po ślubie. Raz pierwszy i ostatni. Później robot zbierał kurz, by wreszcie wylądować w piwnicy. Niedawno wrócił do domu, został sfotografowany i trafi na Allegro. Jak dla mnie rzecz zbędna... Co kto lubi i czego potrzebuje (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.