Menu

Malenstwo nie moze ...

Pomocy dziewczyny! mój miesięczny syneczek nie moze zrobic od dwóch dni kupki sam, juz dwa razy mu wywoływałam. Karmię go piersiai mlekiem Nan_ od niedawna.Co robić?

Marlenka
 670  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

cath4
Ja też miałam problem po podaniu Nan, pediatra kazał nam zmieć na Bebiko Omneo, albo Bebilon Comfort i wszystko wróciło do normy, te mleka mają specjalny skład by wspomagać jelitka, ale nie przeszkadzać im w normalnym funkcjonowaniu używałyśmy go przez 1 rok, polecam.
krasna1
czopek gricelonowy
ulenka091987
polecam herbatkę koperkową, i jeśli nie ma zatwardzenia i jest spokojny to nic się niemartw, mój po miesiącu robił dwa razy w tygodniu i położna powiedziała, że może tak być, do tej pory (ma 15miwesięcy) choć je wszystko to i tak nie zawsze robi kupke codziennie, ale nie ma zatwardzeń, więc jest ok
Viljar
Jeśli dopiero co zaczęłaś podawać modyfikowane może to być reakcja na ZMIANĘ mleka a nie na samo mleko... Ja o tym nie wiedziałam, zmieniłam mleko raz jeszcze i problem tylko się pogłębił... Dopiero pediatra mnie oświeciła - kazała wrócić do poprzedniego i czekać aż się unormuje. Do tej pory podajemy to mleko i jesteśmy zadowoleni :)
mammma
nam Nan też nie służył. przestawiłam małą na bebiko. z czopkami glicerynowymi to ostrożnie. kładź ją na brzuszku lub masuj go w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. dopajaj wodą. i sprawdź czy na pewno dobrze przygotowujesz mieszankę, może sypiesz za dużo proszku...
moja mała (2,5 roku) tez ma tendecję do zaparć i muszę uważać na jej dietę i pilnować by dużo piła i to wody i lekkich herbatek niemowlęcych, a nie soków czy napojów. w starszym wieku Twojej córce będzie sprzyjał ruch i aktywność fizyczna.
Marlenka
Dziękuję!! Jestem spokojniejsza:-))
(spi)
Basia1980
Mój Wojtek też miał ten problem. Zmieniłam mleko na Bebilon Comfort na wzdęcia i kolki, zreszta polecił mi je pediatra. Wszystko przeszło:)))
Marlenka
Dziekiii naprawdę za tak dokładne opisy...własnie czopki ani termometry nie pomagają! masazyki i herbatka sa bardziej bezpieczne moim zdaniem i skuteczniejsze..No zabaczymy;-)
olaaa
herbatka rumiankowa hipp mojej małej zawsze pomaga położna mi poradziła.Też dokarmiam córke nan
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.