Menu

Mali niszczyciele

Dzieci nie zawsze są grzecznymi aniołkami. Czasem wstępuje w nie niszczycielska siła. Czy twoja pociecha zdołała już coś zniszczyć? Czy miałaś już na ścianie lub na kanapie wymalowane „piękne” obrazy? Czy twoja pociecha wtarła twój najdroższy krem w dywan? Opowiedzcie co udało się dotychczas zniszczyć waszym dzieciom.

Ania
 997  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie niszczenie rozrabianie straty

Odpowiedzi

korek221
Grześ jak miał 4 latka to potrafił wleźć dosłownie wszędzie...specjalnie przed nim schowałam dvd wysoko na półkę ,żeby w nim nie pogrzebał.Półka była nad stolikiem tv z potężną kolumbryną-taki telewizor kiedyś miałam :) niestety mój wścipski synuś dopatrzył ,że na półce jest migające światełkami dvd izaczął się wspinać po telewizorze...kolumbryna spadła z hukiem...mały miał kupę szczęścia ,że zdążył odskoczyć do by go to pudło "rozpuczyło"-tak się trząsł z przerażenia ,że nie mogłam go uspokoić...-kolumbrynę licho wzięło...ale co tam -całe szczęście ,że Grześ cały:) - jak sie o tym dowiedziała moja przemądrzała szwagierka to powiedziała ,że gdyby jej synek ( wtedy 2 latka ) tak zrobił , to by mu solidnie wlała... no i wykrakała...miesiąc później Kubuś zrobił to samo....od tego czasu Grzesiowi nie udało się nic poważniejszego zepsuć :))
korek221
przepraszam za byki...chyba jeszcze śpię..:))
monique25
włazi wszędzie ; rozłoży na części pierwsze każdą zabawkę łącznie z tel komórkowym , zegarkiem , albo pilotem,,, przeszliśmy tez etap malownia po ścianach :/ miałam prawdziwe arcydzieła :p ... mały jest po prostu bardzo ciekawski , zawsze go interesowało to co nie powinno :) chyba z takich rzeczy najcenniejszych to tel wrzucony zalany piciem i pilot od autka zdalnie sterowanego wrzucony do wc :/ acha i jeszcze roztrzaskana cyfrówka ... to chyba tyle z cennych rzeczy .... teraz wszystko kładziemy przezornie wysoko :)
monique25
*tel wyrzucony do kosza i zalany piciem miało byc :)
Panterka
Porysowane ściany, sofa pomalowana lakierem do paznokci, lalki udekorowane w barwy wojenne, potłuczone szklanki i kubki (o talerzykach nie wspominając), porysowane o podłogę płyty dvd... Tyle mi się teraz przypomina:)
amalka
Krzysio nigdy jakoś szczególnie nie "naszkodnikował" a gdy już coś zniszczył, to w odpowiednim momencie hihi Zamówiliśmy komplet wypoczynkowy- 3 dni później mój artysta wysmarował nasz stary narożnik moim tuszem do rzęs, zaś następnego dnia wtarł w niego monte. Kupiliśmy farbę by przemalować pokój- Krzysio ozdobił tapetę odciskiem swojej łapki (to był przypadek- malował farbkami i wstając oparł się o ścianę, bo mama gapa dosunęła do niej stolik) No i kilka drobnic w postaci popisanych długopisem "domowych" ubranek, połamanych klapek w pilotach, zniszczona ładowarka do telefonu (synek uwielbia kable i kabelki) Krzysio ma 3 latka więc pewnie wszystko jeszcze przed nami :) :) :)
Juli1303
Nie wyobrazam sobie malunków na ścianie itp. Michał wie że kosmetyków ruszać nie wolno , zaglądać do torebki czy prywatnych rzeczy. Nie niszczy niczego specjalnie.
daryjka87poznan
Niszczyła ksiazki teraz juz jej na szczescie to przeszło, sciany owszem były juz nie raz pomalowane ale malowala tylko i wyłacznie u dziadkow w pokoju (nie wiem dlaczego)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.