Menu

Malowanie:)

Witam mamusie i tatusiów. Jestem właśnie w trakcie malowania swojego pokoju i tak mi przyszło na myśl, co ile malujecie u siebie w pokoju? Ja przyznam, że ostatnio malowałam ponad rok temu ( nie licząc drobnych poprawek) i ściany były w opłakanym stanie(wow)(wow)(wow)

jak wyżej

Renatka2019
 697  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Dom i Ogród malowanie ścian

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Malowalismy jakis miesiac temu a wczesniej z dwa lata temu.
lola86
mniej więcej ci rok wczoraj malowaliśmy sypialnie (grins)(grins)
Iwona1977
raz na rok
xkasiulax
Raz na dwa lata teraz mamy panele (kciuki) a w małym pokoju tapetę
wiolunia
za zwyczaj raz na rok (grins)
renata29
raz na kilka lat,ostatnio mężu malował chyba ze 4 lata temu,jeszcze jest ok więc na razie nie będziemy malować,pierwszy raz się spotykam z malowaniem co rok,chce się wam:)
myszka838383
raz na rok
Renatka2019
renata29, chce się czy nie o tu nas trzeba. Tam gdzie Kacperek sięga wszędzie są ślady jego małych rączek. A poza tym szybko mi się nudzi kolor, nie lubię mieć cały czas tak samo.
karolina87
my mamy tapety i zmieniamy je co kilka lat 3-4 w zależności od tego jak się zabrudzą
@renata29 ja też się dziwię, że im się chce :)
Renatka2019
renia3, no całego domu to i ja bym nie chciała malować(nigdy) No ale w pokojach których nie używam na co dzień to się tak nie brudzi więc nie trzeba malować.
Magdzik
U mnie dokładnie jak u @Dadzi(grins) Wprowadziliśmy się ponad rok temu do nowego mieszkania i jak na razie ściany nie wymagają ponownego malowania, może za kilka lat. A jak finanse pozwolą, to mamy zamiar zrobić pokoik dla Moniki(kwiatek)
kasiam146
my malujemy jak juz musimy ale to tylko dlatego ze wynajmujemy od kogos domek i mamy zamiar cos swojego kupic i bez sensu bylo by ladowac komus kase do kieszeni
PatrycjaM
W duz ym pokoju tapeta,wiec juz nic nie bedziemy robić. Budujemy dom. W sypialni za około miesiąca bedziemy malować. ostatnio jakieś 2lata temu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.