Menu

Malowanie włosow w ciąży

Witajcie. Od którego miesiąca ciąży malowałyście włosy?Czy malowanie nie szkodzi dziecku ?Prawie każda farba ma w swoim składzie amoniak.

ani96
 1196  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy uroda włosy

Odpowiedzi

KlaudynaK
malować włosy? a to dobre (smiech)(smiech)(smiech)(smiech) jak Stasiek dorwie się do mazaka i mi je pomaluje to nie patrze czy w ciąży jestem... (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Co do farbowania, to w pierwszej ciąży nie robiłam z włosami nic - chyba raz je podcięłam sama gdzie nie gdzie bo mi przeszkadzały. Teraz z racji tego, że w sobotę wychodzę za mąż to robiłam balejaż blond i ciemne. Jestem w pierwszym trymestrze ciąży.
Nie udowodniono, że farba mogłaby zaszkodzić dziecku, tylko ewentualnie mamusi czułej na zapachy - może skończyć się to wymiotami na przykład. Po za tym chyba nic więcej...
Mówi się, że jak farbuje się włosy w ciąży to dziecko urodzi się rude... (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
sheryl
też zawsze farbowałam, świadomie oczywiście, bo wiedziałam (wyczytałam), że dziecku to nie szkodzi, jedynie ciążarnej mogą opary amoniaku przeszkadzać, bo ma bardziej wrażliwy węch.
myszka838383
farbowałam
monique25
ja tez farbowałam całą ciążę ost .. raz 3 tyg przed porodem
sque
kilka razy w ciąży farbowałam, a nawet tydzień przed porodem i nic się nie stało, moja córcia ruda nie jest :-)
xkasiulax
również farbowałam(grins)
Izabelka150982
nie zaleca sie farbowania wlosow pzrez kobiety ciezarne do 3 mc ciąży po uplywie tego czasu mzna zastosowac lagodne farby bez amoniaku. pozdrawiam
Dziama
Ja farbowałam kilka razy, ale szamponem bez amoniaku. Zresztą zawsze takiego używałam. Loreal Casting polecam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.