Menu

maluch na piersi

słuchajcie kochane -proszę powiedzcie jak skutecznie oduczyć dwulatka od piersi-wypróbowałam wiele ,ale to nie dało rezultatu(smutna) mały pierś traktuje jak przytulankę....

sylwka12
 510  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko pierś

Odpowiedzi

aniol
HEJ MOJ TEZ TAK ROBIL ALE JA KARMILAM DO 1.5 ROKU SMARUJ CZYMS NIEDOBRYM PIERSI JA SMAROWALAM MUSZTARDA A POTEM CHRZANEM ZAPACH GO ZNIECHECIL PO PARU PROBACH I BYL SPOKOJ ..
elizka
mój syn sam z siebie przestał jak skończył 11 miesięcy a mój problem jest taki , że nie potrafię pozbyć się pokarmu a zaraz syn będzie miał dwa lata a mleko ze mnie cieknie jak głupie .... - proszki nie pomogły :( :(
xkasiulax
nie ma i tyle....ej!no dwa latka,to już czas by oduczyć cyca!!(awve)
PatrycjaM
ja karmiłam przez 21miesiecy. Potem postanowiłam ze już czas na zakończenie pewnego etapu. (smiech) Bałąm się jak to bedzie, ale po chyba 3 dniach marudzenia przestał i nawet sie nie upominał. zaakceptowal to. Karmiłam już wtedy tylko rano ok 5, wtedy wstawałam mleko do kubka+słomka i pił. Badz konsekwentna.!
babooshka
U nas konsekwencja, z dnia na dzień młodą odstawiłam a miała prawie 2 lata i też była niesamowicie cycolubna...Najtrudniejszy jest pierwszy wieczór, ja tłumaczyłam i pokazywałam córce że piersi są chore nawet owinęłam je bandażem by bardziej na młodą zadziałało.Co ważne to w tych pierszych dniach odstawiania duuuużo miłości i czułości okazujcie dziecku (mój mąż razem ze mną tulił dziecko do snu)i konsekwencja, będzie dobrze:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.