Menu

Maluch w samochodzie

Czy wasze dzieci chętnie od małego jeżdżą samochodem? Czy lubią być zapinane i sadzane w foteliku? Gdzie w waszym samochodzie umiejscowiony jest fotelik? Na przednim siedzeniu, czy na tylnym i z której strony? Czy wasza pociecha jest na tyle grzeczna, że możecie wybrać się z nią same na przejażdżkę? Opowiedzcie jakimi pasażerami są wasze dzieci.

Ania
 1035  11

Odpowiedzi

koza54
Córka lubi jeździć autem, fotelik ma za siedzeniem kierowcy i już nie raz jeździliśmy na dalsze wyprawy i nie było problemu. Czasami córce przeszkadzają pasy ale zaraz o nich zapomina.
izkalepszy
Mała bardzo lubi jeździć,przeważnie jeżdżę z nią sama więc nie mamy problemu że ktoś musi siedzieć obok niej.Siedzi grzecznie w pasach z tyłu po prawej stronie.
mala21
Za siedzeniem kierowcy. Jak był mały to zwykle zasypiał i po problemie. Teraz zdarza mu się marudzić. Jednak jakoś radzę sobie jak jadę z nim sama. Zawsze mam jakieś rupiecie obok siebie by podać mu do tyłu. Jakoś to jest.
amalka
Krzysio bardzo lubi jeździć samochodem-zwykle usypia po 15 minutach. Fotelik umiejscowiony jest za siedzeniem kierowcy.
daryjka87poznan
Moja uwielbia jezdzic samochodem, zazwyczaj w nim usypia. :) Fotelik mamy od samego poczatku z tyłu.
maja1482
różnie to bywało, jak była malutka to nie chciała jeździć w foteliku, strasznie marudziła, więc jezdziła ze mnią na przednim siedzeniu, teraz jeździ z tyłu po prawej stronie i nie ma z tym żadnego problemu. W przeciwieństwie do większości dzieci niechętnie zasypiała i nadal nie chce zasypiać podczas jazdy, woli podziwiać widoki:)
Magdzik
Jak u @Dadzi. Mała siedzi w foteliku za pasażerem, a lusterko mam ustawione tak, żebym ją widziała - to jak jedziemy same gdzieś. Monika od małego jeździ autem i lubi, ale pasy ją krępują, często chce się odpinać, jednak szybko potem zapomina.
irekzboralski
ja z Mikołajem od urodzenia często jeżdżę sama i nigdy nie było problemu. W nosidełku był na siedzeniu pasażera a odkąd ma fotelik zawsze za siedzeniem pasażera,po prawej stronie..uwielbia jazdę samochodem:)
mammma
tak. tak. na tylnej kanapie, po skosie od kierowcy. tak. córa uwielbia wycieczki samochodem :))
dużo tych pytań...
iwona1985
Moja córeczka lubie jeździć samochodem zresztą sama wchodzi i siada do fotelika nie mamy problemu z pasami zawsze przypomina swojemu tacie o pasach. Fotelik jest umiejscowiony z tyłu za kierowcą .
aniol
maly jezdzil od poczatku i uwielbia auto a zawsze jak wjezdzamy na parking siada na kolanach u taty i prowadzi z nim .a w foteliku zawsze byl grzeczny i od poczatku tylko z tylu .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.