Menu

Maluchy w towarzystwie

Jak wasze pociechy zachowują się w większym towarzystwie? Czy wśród innych dzieci są one śmiałe, czy też raczej wycofują się i obserwują z boku? A jak jest wśród dorosłych? Czy chętnie siedzą na kolanach u cioci, czy też bezpieczniej uchwycić mocno nogę mamy? Napiszcie jakie są wasze pociechy.

Ania
 917  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

towarzystwo zachowanie dziecko

Odpowiedzi

monique25
Odnajduje się świetnie ... np na placu zabaw potrafi od razu złapać kontakt z dzieciakami ... nie lubi bawić się sam woli z kolegami zdecydowanie :) do każdej osoby podchodzi w swój sposób ... po prostu wyczuwa dobrych he he... ...nie każdemu da się wziąć na kolana
daryjka87poznan
Moja w towarzystwie jest na poczatku niesmiala, po czasie rozkreca sie :D
karolcia514
moja wiki na początku jest nieśmiała ale po paru minutach już się rozkręca :D
emiliab
Mój synek zainteresowany jest tylko i wyłącznie zabawą z innymi dziećmi. Co do dorosłych to jest bardzo ostrożny, bardzo długo się oswaja z nimi, na kolanka do ciotek, babć, wujków to w ogóle się nie ładuje, chyba że do ukochanego wujka Piotrka to co innego.
Kordelia
Mój młodszy syn jest raczej śmiały- spragniony towarzystwa dzieci nawiązuje z nimi szybko kontakt, z dorosłymi którzy chcą się z nim bawić też:)
sheryl
Śmiały. Do innych dzieci lgnie i potrafi tak się z nimi bawić, że obcy myślą, że na pewno ma jakieś rodzeństwo. ;)
Dorosłych też się nie boi. Akurat na kolana nikomu sie nie pcha....
amalka
Jeśli chodzi o dzieci- zależy od zachowania "towarzystwa" :) Zwykle synek prowokuje do zabawy, lubi kontrolować sytuację i czasem "szefuje" :) Najlepiej dogaduje się z dziećmi o podobnym usposobieniu (pozdrawiam jedną z NetMam i jej synka Kubusia)

Jeśli chodzi o dorosłych- nie każdy zyskuje sympatię mojego szkraba...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.