Menu

Malutkie dziecko nad morzem...

Powiedzcie mi proszę jak to jest z tymi naszymi maluszkami na wyjazdach wakacyjnych? Otóż wyczytałam, że opłatę za noclegi pobiera się od 3r.ż no ale jak szukałam jakiegoś pokoju to wszędzie mi mówili, że za 10 miesięczne dziecko biorą połowę tego co za mnie. No i zagupiałam.... Więc pytanko moje brzmi.... czy będąc nad morzem w tym roku płaciliście za maluszki do 1.r.ż? Ja chciałam tylko pokój 2 osobowy bo tylko będziemy tam w sumie spali...

agaorto
 510  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

wyjazdy wakacyjne

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Ogłupieli moim zdaniem. Na wakacjach na wszystkim chca zarobic widze nawet na dzieciach. Nigdy w zyciu nie praciłam na dziecko, a bylismy juz dwa razy z niunia nad morzem.
andziabuziak
ja to rozumiem że jest tak ....ze biora 100zł np za dobe ale ze ty z niunią małą to wezmą połowę czyli 50 ;p(smutna)(zla) tak to rozumiem (awve)
joasik31
ja jak byłam też płaciłam za dziecko, połowę tego, co ja, w zeszłym roku mała miała dwa latka. W tym roku moja mała ma trzylatka i mam już zarezerwowany nocleg i nie płacę za nią nic
sheryl
Nie ma jednej zasady, każdy właściciel pensjonatu czy kwatery ustala takie rzeczy indiwidualnie. Ja jeszcze nigdy nie płaciłam za dziecko wybieram takie oferty gdzi dziecko jest za darmo (2 lata). Takie gdzie trzeba płacic za takiego malucha, który będzie spał w jednym łóżku z nami omijam, niech się pocałują... Na szczęście jest w czym wybierać.
agaorto
No a ja płacę 40 zł za siebie, 40 za mężusia no i jeszcze 20 zł na Tymcia... i to za każdą dobę :( to jakiś obłęd... a powiedzcie mi jeszcze czy jest jakiś przepis od jakiego wieku powinno się płacić za dziecko????
xkasiulax
to zależy od właściciela posesji....najlepiej zadzwonić wcześniej zarezerwować i spytać się dokładnie o wszystko
betty
też płaciłam za dziecko połówkę.... ale miałam dodatkowe łóżko...
antenkarad
też płaciłam połowe, wkońcu dziecko się kąpie taką usłyszałam odpowiedź
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.