Menu

Mały kłamczuszek ........ ;)

Czy wasze dzieci tez miały taki etap, że mówiły "TO NIE JA" albo opowiadały niestworzone historie w które nawet mimo woli trudno uwierzyć? moja mała ostatnio tak ma ze jak coś zrobi to wola ze to nie ona tylko tatuś :)

karolcia514
 496  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie klamstwo fantazja dziecko

Odpowiedzi

daryjka87poznan
No pewnie moja jak cos zepsuje to zgania na swoich kolegow a ostatnio nawet wymyslila ze Pluto (pies z bajki) przychodzi do niej i robi jej bałagan w pokoju.
Magdzik
Moja córka ma bardzo bujną wyobraźnię i opowiada różne historyjki, czasem zmyśla, ale nie kłamie... Zawsze się przyzna, jak coś zbroi(grins)
andziabuziak
hehe raz brat opowiadał że wszedł do syna pokoju (4L) i mówi Mati co to za bałagan ? a mati przybiegł i krzyczy "Tatuś jak mogłeś sprzątaj "
amalka
Czasem historyjki Krzysia powalają mnie na łopatki (grins) Ostatnio przyciągnął do pokoju maskotkę psa (psiak jest ogromny, na smyczy) i opowiada: "Mam tego pieska od dziewczynki. Była bardzo chora i poprosiła żebym się zajął tym pieskiem. Ona bardzo płakała. A potem umarła i teraz piesek ma tylko mnie" (krejzolka) Nie wiem skąd mu się to wzięło...

Z kolei gdy puścił bąka zaśmiał się i krzyknął: "A mama zrobiła pierdziuszka" (smiech)
natuuusia19
naszej raczej nie zdaza sie klamac jak cos przeskrobie... czasem jak sie wywali to powie, ze ktos ja popchnal ale wtedy ja poprawiam jesli to nieprawda. lubi opowiadac jakies historyjki i bajeczki:):) ma bogata wyobraznie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.