Menu

mały Morderca!!!

Drogie netmamy brak mi sił na tego mojego syneczka tzn:
Moja mama wwpadła na genialny pomysl ze kupi Kacperkowi rybke pod choinke ! super sprawa tylko rybka zdechla i był placz, niestety ( i tu moja wina) Kacperek widzial jak wyciagalam rybke z kuli z woda tylko ja to robilam kasiorkiem a moj synek robi to rekoma, dzisiaj wlasnie 3 rybke usmiercil, uczyl ja plywac w misce psa z woda nawet bym nie wiedziala tylko pies zaczol szczekac poprostu slabo mi sie zrobilo jka zobaczylam rybke w misce psa (krejzolka) dwie pozostale zostaly zdeptane.. Nie wiem co robic nie ma rybki - placz, jest rybka z kula wysoko zeby nie siegal - placz, jak kula jest nisko - rybka nie zyje!!

Justyna87
 663  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie dziecko wychowanie

Odpowiedzi

korek221
Kacperek jest jeszcze za malutki na zwierzątko...
monique25
mamy rybkę Kacper nie ma do niej dostępu ; pewnie było by jak u Ciebie (grins)
avialle
zgadzam się z dziewczynami, musisz przeczekać płacz i koniec. Dzieko dopiero ok 3-4 roku życia rozwija w sobie empatię i uczy się tego, że niektóre działania powodują ból i krzywdzą, póki co maluch nie zdaje sobie z tego sprawy.
monilajsa
zgadzam się moja mała ma 2,5 roczku i męczy naszą świnkę morską. Wyciąga ja brutalnie z klatki na nogę. Gucio może pochodzić po domu jak mała spi a to jest nieczęsto(placze)
tlolek
brat mojego męża mył mydełkiem rybki a później suszył na parapecie na słoneczku
a może zamiast żywej to kup taką plastikową zobaczy że się nie rusza i odpuści męczenie rybek i dopiero później kupić rybkę.
my mamy kota czasem jest także tłamszony ale chyba to lubi (grins)(grins)(grins)(grins)
ulenka091987
my mamy rybki, ale w większym akwarium i zamkniete, także Pawełek może tylko w szybke postukać, ale jakoś mało go te rybki interesują
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.