Menu

Mały pacjent u lekarza

Jako, że zdrowie najważniejsze i lepiej dmuchać na zimne, od czasu do czasu jesteśmy zmuszone wybrać się z dzieckiem do lekarza. Jak wasze dzieci znoszą takie wizyty? Wiele dzieci wpada w histerię na widok osoby w białym kitlu. A inne są całkiem odważne i niczym się nie przejmują. Jak wyglądają wasze wizyty z dziećmi u lekarza i jakie lekarz ma podejście do maluchów? Potrafi zabawić, pożartować czy tylko wykonuje swoją pracę? Opowiedzcie o swoich doświadczeniach z pediatrami.

Ania
 1032  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie lekarz slużba zdrowia choroba pacjent

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Moja z checia wchodzi do pani doktor ale z badaniem jest juz troszke gorzej, czasami nie pozwala sie osłuchac ale zawsze dostanie jakąms zabawke ktore tam sa i po klopocie.
cytrynka
synek od małego był bardzo odważny przy badaniach, zawsze dzielnie znosił wizytę u lekarza, sam pokazywał gardełko.
Córka nie znosi żadnego lekarza. gdy wchodzimy do przychodni to zaczyna się płacz, nawet jak około pół godziny musimy poczekać w kolejce to i tak wrzeszczy dopóki nie zostanie zbadana(mimo że nasz lekarz próbuje ją uspokajać , zagaduje -na nic). jak byłam z córką u ortopedy nie chciała pokazać nóg tylko się darła to ortopeda powiedział mi abym poszła z córką do psychologa bo nie powinna tak płakać. po wyjściu z przychodni dziecko uśmiechnięte od ucha do ucha
PatrycjaM
My chodzimy prywatnie, lekarka super, bez kitla w białej/jasnej bluzeczce. Bardzo miła z podejściem do dzieci. Syn (2,5roku) nigdy nie płakał i nie ma problemu. Nawet sie pozegna "cześć".
Inaczej jest w przechodni, na bilanse chodziłam a jak był młodszy to i jak był chory, ale po paru takich wizytach wole zapłacić 50zł i jest super, dodatkowo inne leczenie-naturalne bardziej.
Najwiecej zależy od podejscia lekarza do dziecka!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.