Menu

Mały pasażer

Czy Twoje dziecko lubi samochodowe wycieczki? Czy chętnie siada w foteliku, czy też nie znosi zapinania pasami, a po kilku chwilach jazdy zaczyna się nudzić i niecierpliwić? Opowiedzcie jakimi pasażerami są wasze pociechy!

Ania
 1248  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport samochód pasażer dziecko jazda samochodem

Odpowiedzi

koza54
moja córa lubi jazdy samochodem :) nie marudzi i zazwyczaj szybko zasypia :)
Danusia79
Moje dzieci też nie marudzą, Justynka obserwuje widoki za oknem i zadaje dużo pytań a Michaś przeważnie śpi :) Moje dzieci są grzeczne w dwoch miejscach, w samochodzie i w Kościele ha,ha :)
daryjka87poznan
Zalezy od dnia. Przewaznie samochód ją usypia. :)
renata29
bardzo lubi,robi się z niego aniołek w czasie jazdy:)na razie odbywał tylko krótkie podróże a niedługo wybieramy się na drugi koniec Polski i trochę się obawiam jak to będzie ale mam nadzieję,że większość drogi prześpi:)
ulenka091987
Paweł jak był mlodszy to spał w trakcie jazdy, teraz się rozgląda, ostatnio jak jechaliśmy do mojej mamy to zaczynał się złościć w foteliku i musieliśmy przerwę robić, Michaś miał narazie krótkie podróże, które w większości przesypiał, teraz na święta jedziemy do mojej mamy to zobaczymy jak będzie znosił dłuższą podróż
Aneta50209
No to ja się wybiję...moja córa nie lubi jazdy samochodem dłużej niż 20 min, no chyba żw jakimś cudem w międzyczasie zaśnie. Jest wrzask,kopanie nogami masakra jakaś. A starszy synek bardzo lubi jeździc ale niestety ma chorobę lokomocyjną i biedaczek wymiotuje po przejechaniu ok 50 km. Oczywiście zawsze jeżdżą pozapinani w pasy nie wyobrażam sobie żeby mogło byc inaczej.
Ewa0528
Mój synek lubi jezdzić samochodem,nie raz jechaliśmy nad morze i inne dalekie trasy wyjezdżaliaśmy rano czyli cały dzień w drodze i nie było żadnego problemu mimo iż jest to długa i męcząca jazda nie marudził, nie płakał.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.