Menu

Mały uciekinier

Codziennie wieczorem przechodzimy koszmar. Po kąpieli jak chcę ubrać Sandrę to ucieka po całym mieszkaniu jak szalona. Na golasa oczywiście. jakiekolwiek próby ubrania jej kończą się płaczem :( Trwa to dzień w dzień ponad godzinę, aż mała się zmęczy i zwyczajnie pada. Nie mam już siły. Jak zbliża się wieczór to mam dość.

Natty
 528  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat wieczór dziecko ucieczka na golasa

Odpowiedzi

smoczyca
Może daj jej się wybiegać? jeśli zauważy, że nie zwracasz na nią uwagi to szybciej sama przestanie
Natty
Tylko wtedy sika po dywanie, bo nie ma pieluszki... Dwa razy w tygodniu piorę dywan! Histeria jest tak i tak - nawet jak się wybiega - tylko jest zmęczona i można ją położyć. Mówię wam katastrofa.
smoczyca
a nie możesz zabrać na jakiś czas dywanu? postaraj się też jej wpoić, ze to co robi jest "fe" i inne dzieci na pewno tak nie robią.
Natty
Wolę na dywan niż na wykładzinę... nie mam y paneli w domu tylko wykładzinę dywanową. Wpajam, powtarzam, ale ją to ewidentnie bawi - chowa się za fotelem, czy gdzieś w rogu i już siku. Nawet starałam się podstawiac nocniczek, ale skąd! Nocniczek to się nadaje na kapelusik!
syla
Moja Emilka też po kompieli lubiła latać na golasa a teraz jej się zmieniło i po kąpaniu leci do szafki i przynosi sama pidzamę.Spróbuj po kąpieli ją czymś zabawić odwruć jej uwagę może bajką i w tym czsie ją po malutku ubieraj całły czas zagaduj tym o jest w bajce powodzenia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.