Menu

maly zlosnik

Moja Wiktoria skonczyla 13 m-cy.Jak jej czegos zabronie to strasznie sie denerwuje.Wogole to bije mnie i szczypie a jak zabieram jej raczke to ona jeszcze bardziej.Rzuca tez zabawkami o podloge(krejzolka)
I tak sie zastanawiam czy to taki okres przejsciowy czy rosnie mi maly zlosnik?

wikaa020
 574  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie zlosc nerwy

Odpowiedzi

marthakd
Trudno powiedzieć :D może mała ma charakter i nie da sobie w kasze dmuchac albo ... poprostu taki wiek:)
avialle
no może i przejdzie, ale nie wolno tego zignorować, ani na takie zachowanie pozwalać, mój synek też czasem w złości mnie uderzał łapkami, za co mu je przytrzymywałam i mówiłam ostrzejszym tonem, że mnie to boli i robi "be", jak nie przestawał wkładałam na chwilę do łóżeczka. Zadziałało, ale wymagało cierpliwości i konsekwencji.
beatka7623
Moja taka sama Chyba te Wiki takie charakterne (grins) fakt że jeszcze parę miesiecy temu było gorzej Teraz już troszkę rozumie i już tak nie robi Ale jak jej czegoś zabronię to piszczy przeraźliwie aż bębenki bolą (krejzolka)
agnieszka79
Moja młodsza córka ma 14 m-cy i też jest taka,jak jej nie chce czegoś dać siostra(ma 3 latka)to ją gryzie,albo ciągnie za włosy albo właśnie bije.Ta starsza jest na tyle mądra,że jej nie oddaje i tłumaczy,że tak nie wolno.Ja też tłumaczę i jeśli zaczyna płakać i wrzeszczeć to wkładam ją do łóżeczka i każę się wyciszyć.Działa to na nią,choć jest mała dobrze wie co robi.Po prostu cierpliwość i konsekwencja.
ADAMSKA98
moj ma 2 lata i tak robi
Magdzik
Moja ma prawie 2 latka i jest to samo. Jak tak robi, to ją przytrzymuję mocniej i mówię, że tak nie wolno, a jak dalej jest histeria, to ją zostawiam tam gdzie jest i robię swoje. Wtedy szybko jej przechodzi, jak widzi, że nie reaguję:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.