Menu

Mały znawca mody

U każdego dziecka w pewnym momencie rozwoju pojawia się własne wyczucie gustu. Dzieci same zaczynają decydować o tym czy podoba im się ta bluzeczka czy inna. Kiedy nadszedł taki moment, że twoje dziecko zaczęło mieć wpływ na zakupy odzieży? Kiedy mogło zdecydować, że te buty są ładniejsze od tamtych? A co w sytuacji kiedy wybór dziecka był zupełnie chybiony? Starałyście się wpłynąć na zmianę decyzji czy kupowałyście dla świętego spokoju to co wasza pociecha wybrała? Opowiedzcie o waszych doświadczeniach.

Ania
 1305  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zakupy gust ubranie decyzja ubiór dziecko moda

Odpowiedzi

mamaMaksa
Maks ma 5lat zawsze się go pytam o zdanie jak wychodzimy na zakupy ma swój gust nie lubi miec ubrań jak wszyscy chłopcy nie wchodzą w grę ubrania z wizerunkiem Spidermana Cars czy Ben 10
Danusia79
Moja Justynka już ma swój gust, pozwalam jej pokazać mi na zakupach co jej się podoba, a poźniej ja podejmuję ostateczną decyzję, ale mamy podobny gust, więc przeważnie kupujemy to co córa wybrała, Michasiowi prawie obojętne co nosi, prawie, bo nie cierpi jeansowych ogrodniczek, inne mogą być :)
Renatka2019
Kacperkowi na razie też jest obojętne w co jest ubrany ale tak jak u Danusia79 nie lubi jeansowych ogrodniczek.
ancyk
Moja Paulina zaczeła dyskutować w domu jak miała 18miesięcy w sklepach jak jakieś 22miesiące, teraz ma skończone 2L i 2mies, i mam etap wszystko z hello kitty nieważne jaki kolor, no i kosmetyki i wszystko jak u geodonna79 jest naprawde przerąbane-choć czasami bardzo śmiesznie i też się zastanawiam co będzie dalej!!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.